Quote (beni @ Feb 11 2011 11:18pm)
okés akkor : )
sokkal rosszabbul érezném magamat, ha férfi létemre úgy beszéltem volna mint egy 12 éves tinilány, és hogy olyan szavakat kiejtsek a számon mint rózsaszín köd.
na, ha véletlen megtörténne és állandóan kvótolnátok, na az zavarna

és az én történetem sokkal hűvösebb volt különben is :DDD