Quote (ScorpionLord @ 11 Feb 2011 20:14)
nemvagyok se pedo se liliomtipró de az esetükben szívesen szemet húnynék a koruk felett

pedig sztem nem vmi nagy szám egyik sem..
Quote (xGurke @ 11 Feb 2011 20:19)
pont ez az, hogy egyik sem NAGY SZÁM
A KORA
ÉRTED
HAHAHA
:assdasaddsasdads
This post was edited by RedBlueDevils on Feb 11 2011 12:20pm