☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
903
904
905
906
907
3048
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 366032
Replies: 30477
Track Topic
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#9041
Jan 30 2010 07:48am
Quote (ArcSten @ Jan 30 2010 01:34pm)
megvan a 3k run az egyik baalrunchannelben ^^
Posts: 237
Joined: Jan 22 2010
ok
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#9042
Jan 30 2010 07:50am
első haverom látott szemüvegben : tökre úgy nézel ki, mint a P. Ádám <aki diákigazgató volt a suliban és nem mellesleg bizonyítottan meleg>
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#9043
Jan 30 2010 07:50am
Quote (Aston @ Jan 30 2010 01:12pm)
amúgy neked tetszik?
aha
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#9044
Jan 30 2010 07:51am
Quote (Janou @ Jan 30 2010 01:50pm)
első haverom látott szemüvegben : tökre úgy nézel ki, mint a P. Ádám <aki diákigazgató volt a suliban és
nem mellesleg bizonyítottan meleg
>
mint te!
NE BÁNTSÁL!!!!!!!!!!!
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#9045
Jan 30 2010 08:14am
Quote (Janou @ 30 Jan 2010 14:50)
első haverom látott szemüvegben : tökre úgy nézel ki, mint a P. Ádám <aki diákigazgató volt a suliban és nem mellesleg bizonyítottan meleg>
akkor syléknek igaza volt :c
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#9046
Jan 30 2010 08:25am
szombat van és itt fogok rohadni az irodában este ~8-ig
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#9047
Jan 30 2010 08:40am
lól kész a másfél méteres domb, márcsak belekell ugorni az erkélyről...:D
ha megtalálom a kamerát videó is lesz ám
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#9048
Jan 30 2010 08:46am
Quote (jspogmg @ Jan 30 2010 03:40pm)
lól kész a másfél méteres domb, márcsak belekell ugorni az erkélyről...:D
ha megtalálom a kamerát videó is lesz ám
csak okosan
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#9049
Jan 30 2010 08:51am
1 kmes oda-vissza utat kocsival megtettem mindössze 1.5 óra alatt
hókotrók ftw
This post was edited by lacketto on Jan 30 2010 08:51am
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#9050
Jan 30 2010 08:51am
Quote (Fej @ Jan 30 2010 02:46pm)
csak okosan
más is mondta de azért kösz
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
903
904
905
906
907
3048
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact