jó a felhozatala a sulinak ( :
nálunk is van pár jó. de sokról nem találtam képet :c
11.es
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs069.snc6/167900_195298817152193_100000162271966_862316_3634346_n.jpg
~10-11
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167198_1387252021825_1847804820_721835_6473098_n.jpg
9.es
