d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev18990919293129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Feb 25 2017 03:08pm
Vagy inkább az összes olyan politikus kérjen bocsánatot, aki azt hazudja a választópolgároknak, hogy azért kell visszavonni a pályázatot, mert felbomlott a politikai egység és eszébe sem jut az, hogy bár a közvetlen hatalomgyakorlás kivételes a képviseletihez képest, de amikor az bekövetkezik ('kötelezően el kell rendelni'), akkor a képviseleti felett áll.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 25 2017 03:14pm
Quote (ToldiSenior @ Feb 25 2017 09:55pm)
Ugye már fogalmazzátok a szerdai döntés (visszavonjuk a 24-es pályázatot) után tartandó sajtótájékoztatótok szövegét?!

Minden mondat fontos lesz, nagyon gondoljátok át, mert szavaitok be fognak vésődni a tévénézők agyába! Úgy fogják ismételgetni majd, mint Orbán Viktor beszédét Nagy Imre újratemetésekor. A politikai jövőtök a tét!

Tanácsaim: Fekete-Győr András álljon középen a mikrofonnál, mellette minél több ember, jó lenne tömeget felmutatni!

Baromira illene bocsánatkéréssel kezdeni!

1. Bocsánatot kérni azoktól az idős magyar testvéreinktől, akik részben a mi akciónk miatt nem fognak már soha magyar olimpiát látni, mert nem fogják megérni.

2. Bocsánatot kérni azoktól a sportolóktól, akiknek nem fog megadatni, hogy itthon nyerjenek olimpiai aranyérmet.

3. Bocsánatot kérni attól a több mint egymilló-egyszáztizennégyezer budapestitől, akik nem írták alá a nolimpiás kezdeményezést és a mostani döntés megfosztja őket, hogy demokratikus jogukkal élve igent mondhassanak a 24-es olimpiára.

4. Bocsánatot kérni minden vidéki sportszeretőtől, olimpiarajongótól.

Ki kell világosan mondani, hogy ti is olimpiát akartok Budapestre, de nem egy ilyen korrupt vezetés ideje alatt. Nem szeretnétek a most 800milliárdos projekt végén 3000milliárdos számlát kapni Magyarország nyakába. Jól felszerelt iskolákat/kórházakat szeretnétek, 2%-os GDP-arányos honvédelmi költségvetést, és egy tiszta transzparens, megvalósítható tervet. Budapesti Olimpiát akár már 2028-ban, ha adottak lesznek rá a feltételek: ha a budapestiek népszavazáson megszavazzák, és ha az ország nem roppan bele!

Szerintem ennyi! Nem kell sokat rizsázni, mert sok beszédnek sok az alja. Jöhetnek az újságírói kérdések stb.

Nyugodtan fogalmazzátok át, az egyes mondatokat javítsátok, stb. Gyakoroljátok el, hogy ne papírról kelljen olvasni.

A jó Isten áldjon meg Benneteket!


full faszszopo vagy tbh
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2017 03:15pm
Na most adták le az m1-en hogy mizu
fél órát vitatkoztam kamerák előtt az öreggel, egy másodpercet sem mertek bevágni XDDDDDDDD
kicsit dagad a mellem hogy ennyire nem bírtak kizökkenteni hogy lehessen mutogatni
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 25 2017 03:16pm
Quote (Norina @ Feb 25 2017 10:08pm)
Vagy inkább az összes olyan politikus kérjen bocsánatot, aki azt hazudja a választópolgároknak, hogy azért kell visszavonni a pályázatot, mert felbomlott a politikai egység és eszébe sem jut az, hogy bár a közvetlen hatalomgyakorlás kivételes a képviseletihez képest, de amikor az bekövetkezik ('kötelezően el kell rendelni'), akkor a képviseleti felett áll.


Szerintem, ha ilyen unszimpatikusan nyilatkoznátok, rátok sütnék joggal, hogy pökhendi mitugrász kis bajkeverők vagytok, leszarjátok az idős magyarok jogos vágyát, hogy utoljára még lássanak egy kis nemzeti dicsőséget, leszarjátok a sportolókat, leszarjátok az olimpiapárti pestieket és leszarjátok a vidékieket. Ismerős?

Jogilag hiába van igazad. Címkéket kapnátok és közutálatot. Megérdemelten.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 25 2017 03:17pm
Quote (lacketto @ Feb 25 2017 10:14pm)
full faszszopo vagy tbh


Te pedig egy értelmes érvelésre képes tiszteletreméltó vitapartner.

Szerencsére még három napig kell elviselnem ezt a szeretetet, utána jogilag le leszek tiltva...

This post was edited by ToldiSenior on Feb 25 2017 03:20pm
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Feb 25 2017 03:18pm
Quote (ToldiSenior @ 25 Feb 2017 23:16)
Szerintem, ha ilyen unszimpatikusan nyilatkoznátok, rátok sütnék joggal, hogy pökhendi mitugrász kis bajkeverők vagytok, leszarjátok az idős magyarok jogos vágyát, hogy utoljára még lássanak egy kis nemzeti dicsőséget, leszarjátok a sportolókat, leszarjátok az olimpiapárti pestieket és leszarjátok a vidékieket. Ismerős?

Jogilag hiába van igazad. Címkéket kapnátok és közutálatot. Megérdemelten.


Úgy látom, hogy nem sikerült értelmezni, amit írtam.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 25 2017 03:20pm
Quote (Norina @ Feb 25 2017 10:18pm)
Úgy látom, hogy nem sikerült értelmezni, amit írtam.


???

Emlékeztek arra az ex-MDF-es, asszem JESZ-es kis mitugrászra, aki belenyilatkozta a kamerába, hogy most már a politikusok menjenek nyugdíjba? (Orbán/Gyurcsány stb) Hol van most? Hány százalékot kapott Makay Zsolt?

Erre a sorsra is lehet jutni. Alázat, könyörgöm, tisztelet az időseknek, respect a teljesítménynek stb.

https://hu.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3l%C3%A9t_%C3%A9s_Szabads%C3%A1g_Demokrata_K%C3%B6z%C3%B6ss%C3%A9g

remélem nem ez a célotok, egy kis gagyi mikropárt...

This post was edited by ToldiSenior on Feb 25 2017 03:33pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 25 2017 03:32pm
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2017 23:15)
Na most adták le az m1-en hogy mizu
fél órát vitatkoztam kamerák előtt az öreggel, egy másodpercet sem mertek bevágni XDDDDDDDD
kicsit dagad a mellem hogy ennyire nem bírtak kizökkenteni hogy lehessen mutogatni


vagy csak annyira érdektelen volt xddd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2017 03:33pm
Quote (sylke @ 25 Feb 2017 23:32)
vagy csak annyira érdektelen volt xddd


azért vették fél órán keresztül mert érdektelen volt
várták, hogy mikor hibázok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 25 2017 03:34pm
Quote (ToldiSenior @ Feb 25 2017 10:20pm)
???

Emlékeztek arra az ex-MDF-es, asszem JESZ-es kis mitugrászra, aki belenyilatkozta a kamerába, hogy most már a politikusok menjenek nyugdíjba? (Orbán/Gyurcsány stb) Hol van most? Hány százalékot kapott Makay Zsolt?

Erre a sorsra is lehet jutni. Alázat, könyörgöm, tisztelet az időseknek, respect a teljesítménynek stb.


Emlékeztek arra a pártra aki ellopott 3000 milliárd forintot a magánnyugdíjpénztárból? Hol vannak most? Ja hogy kormányon, akkor ilyen logikát követve lopjunk mi is, nem?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293129Next
Add Reply New Topic New Poll