d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev18990919293172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 5 2016 09:54am
Quote (jarabekg @ Oct 5 2016 04:30pm)
ha karanek cege nem megy tonkre egy even belul, megeszem a kalapomat


Egy css ”programmert” akartak ramsozni (aki raadasul dagadt is), nagyon ki lennek vele segitve amikor utolso 10k sor kodban volt kb 50 sor css, es atneztem backlogt egyetlen paroras feladatot talaltam amit meg tudna oldani. Az lett volna a vege hogy elviszi a budgetet arra hogy megjobban szetbassza a mar most is szar codebaset, utana meg nekem kene feltakaritanom. A PO csak jot akar mert november elejeig embertelen mennyisegü dolgot kell csinalnom, de az nem megoldas ha random megkernek valakit aki semmi mas projektre nem kell mert hasznalhatatlan a skillsetje.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 5 2016 09:56am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 5 2016 04:54pm)
Egy css ”programmert” akartak ramsozni (aki raadasul dagadt is), nagyon ki lennek vele segitve amikor utolso 10k sor kodban volt kb 50 sor css, es atneztem backlogt egyetlen paroras feladatot talaltam amit meg tudna oldani. Az lett volna a vege hogy elviszi a budgetet arra hogy megjobban szetbassza a mar most is szar codebaset, utana meg nekem kene feltakaritanom. A PO csak jot akar mert november elejeig embertelen mennyisegü dolgot kell csinalnom, de az nem megoldas ha random megkernek valakit aki semmi mas projektre nem kell mert hasznalhatatlan a skillsetje.


Egyreszt nem tudom miert a PO donti el ezt, masreszt egesz biztosan normalisabb megoldas lett volna, ha ezt megbeszeled vele, mint ez.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 5 2016 10:09am
Quote (jarabekg @ Oct 5 2016 04:56pm)
Egyreszt nem tudom miert a PO donti el ezt, masreszt egesz biztosan normalisabb megoldas lett volna, ha ezt megbeszeled vele, mint ez.


Mert a PO a cegnek a resztulaja, es csak azert jar be dolgozni hogy ne unatkozzon, es semmihez sem ert. Megkerdezte hogy kell-e meg ember segiteni, mondtam igen, de meg kell reszletesen beszelnünk elöre. Masnap meg jön hozzam a dagi hogy segitsek setupolni, nekem 4 napba telt anno es nincs doksi se, es csak masfel hetig tervezik dolgozni a projekten. Teljesen megeri :^)

Egyebkent most elmagyaraztam kerek perec a PO-nak hogy mi a szitu, de nem hiszem hogy atlatja mennyi szar van ebben a projektben, es hogy egy atlagember elöbb ölne meg magat mint hogy setupoljon mindent ami kell. Ja es raadasul macet hasznal a csavo, arra vegkepp elfelejtheti hogy en tudok neki segiteni. Szerencsere harmadik error utan mondta feladja.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 5 2016 10:16am
huh egy pillanatra megijedtem, hogy nem lehet karannal normalisan egy csapatban dolgozni, de a vegen csak kijott, hogy ez is csak egy linux post
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 5 2016 10:17am
Holnap a céggel megyunk hajókázni a Dunára, reggeli vacsora minden lesz :~)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2016 11:00am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 5 2016 05:17pm)
Holnap a céggel megyunk hajókázni a Dunára, reggeli vacsora minden lesz :~)


Hát az egy kurva hosszú nap lesz
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 5 2016 11:00am
Quote (Karan2_Returned @ 5 Oct 2016 18:09)
Mert a PO a cegnek a resztulaja, es csak azert jar be dolgozni hogy ne unatkozzon, es semmihez sem ert. Megkerdezte hogy kell-e meg ember segiteni, mondtam igen, de meg kell reszletesen beszelnünk elöre. Masnap meg jön hozzam a dagi hogy segitsek setupolni, nekem 4 napba telt anno es nincs doksi se, es csak masfel hetig tervezik dolgozni a projekten. Teljesen megeri :^)

Egyebkent most elmagyaraztam kerek perec a PO-nak hogy mi a szitu, de nem hiszem hogy atlatja mennyi szar van ebben a projektben, es hogy egy atlagember elöbb ölne meg magat mint hogy setupoljon mindent ami kell. Ja es raadasul macet hasznal a csavo, arra vegkepp elfelejtheti hogy en tudok neki segiteni. Szerencsere harmadik error utan mondta feladja.


Így éreztem magam az előbb amikor egy appot kellett upgradelni suse linuxon.... előszőr a keyboard layout miatt akartam öngyilkos lenni, majd a kurva java rdp console miatt. Aki dolgozott már szerverrel az gondolom tudja miről beszélek, ha aut mondom javas az oob management l. 2 egér van ebben a verzióban. Böngészőben fut a javas linux gui, annak van egy egrre, meg a windowsnak... egxmástól függetlenül mozognak/klikkelnek. Agyrém. Vnc viewer nem volt engedve a tűzfalon. Szerencsére a testbed nem HA és csak 1x kellett végigszopnom
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 5 2016 11:03am
csapágy
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 5 2016 02:45pm
Quote (Akizk @ Oct 5 2016 06:00pm)
Így éreztem magam az előbb amikor egy appot kellett upgradelni suse linuxon.... előszőr a keyboard layout miatt akartam öngyilkos lenni, majd a kurva java rdp console miatt. Aki dolgozott már szerverrel az gondolom tudja miről beszélek, ha aut mondom javas az oob management l. 2 egér van ebben a verzióban. Böngészőben fut a javas linux gui, annak van egy egrre, meg a windowsnak... egxmástól függetlenül mozognak/klikkelnek. Agyrém. Vnc viewer nem volt engedve a tűzfalon. Szerencsére a testbed nem HA és csak 1x kellett végigszopnom


appokkal en is szoptam mar, es a billentyuzetet is utalom a telefonomon
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2016 03:03pm
az elmúlt 1 oldal után akár be is zárhajtuk a topicot
ez alá már nem lehet menni
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293172Next
Add Reply New Topic New Poll