Quote (jarabekg @ Oct 5 2016 04:56pm)
Egyreszt nem tudom miert a PO donti el ezt, masreszt egesz biztosan normalisabb megoldas lett volna, ha ezt megbeszeled vele, mint ez.
Mert a PO a cegnek a resztulaja, es csak azert jar be dolgozni hogy ne unatkozzon, es semmihez sem ert. Megkerdezte hogy kell-e meg ember segiteni, mondtam igen, de meg kell reszletesen beszelnünk elöre. Masnap meg jön hozzam a dagi hogy segitsek setupolni, nekem 4 napba telt anno es nincs doksi se, es csak masfel hetig tervezik dolgozni a projekten. Teljesen megeri :^)
Egyebkent most elmagyaraztam kerek perec a PO-nak hogy mi a szitu, de nem hiszem hogy atlatja mennyi szar van ebben a projektben, es hogy egy atlagember elöbb ölne meg magat mint hogy setupoljon mindent ami kell. Ja es raadasul macet hasznal a csavo, arra vegkepp elfelejtheti hogy en tudok neki segiteni. Szerencsere harmadik error utan mondta feladja.