d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev189909192934765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 15 2015 09:19am
na jó, mára elég volt a háznézésből, az emberek idióták. Mosógép a konyhában meg ilyenek.
Totál szarul van megoldva a házak 80%-ának az elrendezése.

Meg retardáltak fotót készíteni. (vagy összepakolni előtte...)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 15 2015 09:24am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 15 2015 04:19pm)
na jó, mára elég volt a háznézésből, az emberek idióták. Mosógép a konyhában meg ilyenek.
Totál szarul van megoldva a házak 80%-ának az elrendezése.

Meg retardáltak fotót készíteni. (vagy összepakolni előtte...)


Én már két éve nézelődök normális albérlet vagy lakás után Pesten, mert a jelenlegi lakás ugyan tökéletes és a főbérlő is nagyon jó fej, de rettenet szar helyen van (Orcy út mellett). Ugyanazt tudom mondani, amit te: overpriced és igénytelen a többségük, a maradéknál meg tízezren állnak sorba és ha nem perkálsz azonnal 2-3 havi "foglalót", akkor megteszi más és szevasz.

This post was edited by -joey- on Jun 15 2015 09:25am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 15 2015 09:29am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 15 2015 04:19pm)
na jó, mára elég volt a háznézésből, az emberek idióták. Mosógép a konyhában meg ilyenek.
Totál szarul van megoldva a házak 80%-ának az elrendezése.

Meg retardáltak fotót készíteni. (vagy összepakolni előtte...)


mosógép total elfér a konyhában
mondjuk nálunk a fürdőszobában van de oké vagyok a konyhai mosógéppel.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 15 2015 09:31am
Quote (lacketto @ 15 Jun 2015 17:29)
mosógép total elfér a konyhában
mondjuk nálunk a fürdőszobában van de oké vagyok a konyhai mosógéppel.


reggeli közben kiveszem a szennyest
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 15 2015 09:33am
Quote (lacketto @ Jun 15 2015 04:29pm)
mosógép total elfér a konyhában
mondjuk nálunk a fürdőszobában van de oké vagyok a konyhai mosógéppel.


Attól függ külön van-e a konyha. Amerikai konyhás nappalinál azért elég zavaró, ha melletted veri magát a centrifuga.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 15 2015 09:33am
Quote (-joey- @ 15 Jun 2015 17:24)
Én már két éve nézelődök normális albérlet vagy lakás után Pesten, mert a jelenlegi lakás ugyan tökéletes és a főbérlő is nagyon jó fej, de rettenet szar helyen van (Orcy út mellett). Ugyanazt tudom mondani, amit te: overpriced és igénytelen a többségük, a maradéknál meg tízezren állnak sorba és ha nem perkálsz azonnal 2-3 havi "foglalót", akkor megteszi más és szevasz.


2 éve,... ne mááár.... -.-

Nem könnyű, mert zajfóbiás vagyok, és olyan házat / lakás keresek, ahova jöhetne egy gyerek is.


Ezen jót nevettem :D
13. kerület visegrádi utca 1 az a visegrádi utca és a szent istván körút sarka (vidékieknek jelzem, hogy ez 1 utcára a nyugatitól a belvárosban)
Én sokat jártam arra és meg mernék esküdni, hogy ott nincsenek kertes kisházak



This post was edited by CyberPunk666 on Jun 15 2015 09:34am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 15 2015 09:36am
Quote (lacketto @ Jun 15 2015 04:29pm)
mosógép total elfér a konyhában
mondjuk nálunk a fürdőszobában van de oké vagyok a konyhai mosógéppel.


nekem is a konyhában van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 15 2015 09:38am
Quote (lacketto @ 15 Jun 2015 17:29)
mosógép total elfér a konyhában
mondjuk nálunk a fürdőszobában van de oké vagyok a konyhai mosógéppel.


Igazából az annyira kicsi fürdőszoba verte ki a biztosítékot, ami miatt az amúgy (joey ráérzett) amerikai stílusú konyhában volt a gép.
Élmény lehet egy gyerekkel a 2 nm-es fürdő.


Quote (jarabekg @ 15 Jun 2015 17:36)
nekem is a konyhában van


De ez nálatok zsidó hagyomány.
Evés közben nézed, ahogy mosod a pénzt.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 15 2015 09:38am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 15 2015 09:39am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 15 2015 04:33pm)
2 éve,... ne mááár.... -.-


Sajnos de. :( Jó, mondjuk az első évben annyira nem foglalkoztam vele, csak havi szinten futtattam le a keresőket, de ebben az évben eléggé ráálltam a projektre. Hasonló elvárásom van zaj tekintetében, mint neked, 8. ker után csakis csendes környék jöhet szóba, leginkább külső kerületeknek örülnék és ne legyen túl régi az épület (meg pl. a galériásat se szeretem). Ezekkel a paraméterekkel emberi áron azért nincs túl sok találat. Az utóbbi két hónapban 4 helyre mentem el, mind a négy jó lett volna, de háromnál azonnal ki akarták adni "sok az érdeklődő", én meg mondtam, hogy csak elsejétől költözök be, a negyediknél meg már kezet fogtam a taggal, aztán költözés előtt két héttel bejelentette, hogy inkább eladta a lakást. :D

This post was edited by -joey- on Jun 15 2015 09:44am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 15 2015 09:55am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 15 2015 04:33pm)
2 éve,... ne mááár.... -.-

Nem könnyű, mert zajfóbiás vagyok, és olyan házat / lakás keresek, ahova jöhetne egy gyerek is.


Ezen jót nevettem :D
13. kerület visegrádi utca 1 az a visegrádi utca és a szent istván körút sarka (vidékieknek jelzem, hogy ez 1 utcára a nyugatitól a belvárosban)
Én sokat jártam arra és meg mernék esküdni, hogy ott nincsenek kertes kisházak

http://3.1m.yt/UpK9ECgPC.png


xvii kerületet tudom ajánlani, jelenleg a leggyerekbarátabb kerület, és csöndes is. a lakásárak se vészesek, mivel külső kerület.

This post was edited by anyd on Jun 15 2015 09:55am
Go Back To Magyar Topic List
Prev189909192934765Next
Add Reply New Topic New Poll