Quote (-joey- @ 15 Jun 2015 17:24)
Én már két éve nézelődök normális albérlet vagy lakás után Pesten, mert a jelenlegi lakás ugyan tökéletes és a főbérlő is nagyon jó fej, de rettenet szar helyen van (Orcy út mellett). Ugyanazt tudom mondani, amit te: overpriced és igénytelen a többségük, a maradéknál meg tízezren állnak sorba és ha nem perkálsz azonnal 2-3 havi "foglalót", akkor megteszi más és szevasz.
2 éve,... ne mááár.... -.-
Nem könnyű, mert zajfóbiás vagyok, és olyan házat / lakás keresek, ahova jöhetne egy gyerek is.
Ezen jót nevettem

13. kerület visegrádi utca 1 az a visegrádi utca és a szent istván körút sarka (vidékieknek jelzem, hogy ez 1 utcára a nyugatitól a belvárosban)
Én sokat jártam arra és meg mernék esküdni, hogy ott nincsenek kertes kisházak
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 15 2015 09:34am