d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev18990919293105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 05:00am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 11:59am)
gyerekek, készüljetek fel, vanek meg fog itt nevelni mindenkit az interneten keresztül


igazából ezzel a posttal engem igazolsz, szal köszi a +1-et

Quote (tevetava @ Jul 29 2014 12:00pm)
??????????????? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


+2 thx

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 05:01am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 05:00am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 13:00)
igazából ezzel a posttal engem igazolsz, szal köszi a +1-et


??????????????? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 05:02am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 10:59am)
gyerekek, készüljetek fel, vanek meg fog itt nevelni mindenkit az interneten keresztül


vanek, készülj, ezek itt meg fognak nevelni minket az interneten keresztül
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 29 2014 05:02am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 11:53am)
figyelj... hidd el nekem, hogy nem szarakodni jöttem ide, veled meg semmi bajom, szerintem jó fej vagy, ráadásul még őszinte is azok alapján amiket postolsz az életedről

eredetileg amúgy is a pvm fórumon voltam aktívabb, mert leginkább a végigjátszások érdekelnek

de azt meg nem fogom szó nélkül hagyni ahogy egyesek itt viselkednek... és akkor még próbálja úgy beállítani, hogy én vagyok a hibás

kb. napi 5 postom lenne ezen a fórumon, ha nem próbálnának folyamatosan oltogatni, de úgy látszik, hogy ezt a napi 5 postot képtelenek elviselni és inkább tönkrebasszák az egész fórumot, csak hogy nekik legyen igazuk


nem szarakodni jött ide, csak mostis onnan indult az egész hogy beírta a gyerek hogy >80 oldal >zero progress úgy hogy senki se szólt a szerencsétlen fejéhez előtte már 1 hete. figyeljétek meg mindjárt jön röfögni hogy DE HÁT Ő CSAK A KÉSESNEK KÖTEKSZIK DIREKT NÉHA xD hiszen az teljesen elfogadható viselkedés. most meg azjön majd hogy TI IS EZT CSINÁLJÁTOK xD de persze mi nyomorékok vagyunk ő meg nem


Quote (fahrii @ Jul 29 2014 11:48am)
Ennek a topicnak a szetbaszasanak hatására most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy itthagyom a jspt.


szard le, én ma nyitok a saját progressnek új topicot, nyiss teis a sajátodnak, ha azis szétlesz baszva akkor meg offolom innen a témát énis
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 05:03am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 Jul 2014 13:02)
nem szarakodni jött ide, csak mostis onnan indult az egész hogy beírta a gyerek hogy >80 oldal >zero progress úgy hogy senki se szólt a szerencsétlen fejéhez előtte már 1 hete. figyeljétek meg mindjárt jön röfögni hogy DE HÁT Ő CSAK A KÉSESNEK KÖTEKSZIK DIREKT NÉHA xD hiszen az teljesen elfogadható viselkedés. most meg azjön majd hogy TI IS EZT CSINÁLJÁTOK xD de persze mi nyomorékok vagyunk ő meg nem




szard le, én ma nyitok a saját progressnek új topicot, nyiss teis a sajátodnak, ha azis szétlesz baszva akkor meg offolom innen a témát énis


ugyanez lesz, mi lenne ha egyszerűen leszarnátok azt a 2 idiótát aki úgy hiszi 20 emberrel szemben igaza van és csak postolnátok amit akartok
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 05:04am
valaki szóljon a késesnek, hogy ha engem quoteol akkor felesleges, mert tegnap óta blocked
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2014 05:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 29 2014 12:02pm)
nem szarakodni jött ide, csak mostis onnan indult az egész hogy beírta a gyerek hogy >80 oldal >zero progress úgy hogy senki se szólt a szerencsétlen fejéhez előtte már 1 hete. figyeljétek meg mindjárt jön röfögni hogy DE HÁT Ő CSAK A KÉSESNEK KÖTEKSZIK DIREKT NÉHA xD hiszen az teljesen elfogadható viselkedés. most meg azjön majd hogy TI IS EZT CSINÁLJÁTOK xD de persze mi nyomorékok vagyunk ő meg nem




szard le, én ma nyitok a saját progressnek új topicot, nyiss teis a sajátodnak, ha azis szétlesz baszva akkor meg offolom innen a témát énis



szerintem simán szolits mindenkit fel hogy pls ontopic, aztán ha nem megy akkor reportat pmben hogy offtopic, valahogy rendben kell tartani a redboldot. nem az én módszerem, de azért ez a topic tényleg elfajult
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 05:05am
Quote (Rawen @ Jul 29 2014 12:03pm)
ugyanez lesz, mi lenne ha egyszerűen leszarnátok azt a 2 idiótát aki úgy hiszi 20 emberrel szemben igaza van és csak postolnátok amit akartok


igen, ha húszan mondjátok azt, hogy nektek jogotok van mocskolódni az újakkal, akkor biztos igazatok van

n1 megmagyarázás
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 05:06am
Quote (anyd @ 29 Jul 2014 13:05)
szerintem simán szolits mindenkit fel hogy pls ontopic, aztán ha nem megy akkor reportat pmben hogy offtopic, valahogy rendben kell tartani a redboldot. nem az én módszerem, de azért ez a topic tényleg elfajult


de nem teljesen mindegy, attól még ezek a gyökerek nem korlátoznak abban, hogy akárki beírjon akármilyen progresst
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 05:07am
Quote (anyd @ Jul 29 2014 12:05pm)
szerintem simán szolits mindenkit fel hogy pls ontopic, aztán ha nem megy akkor reportat pmben hogy offtopic, valahogy rendben kell tartani a redboldot. nem az én módszerem, de azért ez a topic tényleg elfajult


nagyon jó javaslat, mi lenne ha betartanánk azokban a topicokban is, amiket gurke, karan meg nerc telebasz a képeivel

ja... úgy már nem jó, mi? :unsure:

ha meg valaki warnt kap spamért az fej legyen, mert ő kezdte el a mai flamet, thx

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 05:09am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293105Next
Add Reply New Topic New Poll