Quote (SummertimeClothes @ 31 Dec 2013 19:53)
en is
http://gotgame.com/wp-content/uploads/2013/07/SpaceInvaders-090910_01.jpg
amugy itt a versenyeken meg ilyen szarokon ugyanolyan beallitasokkal jatszanak, mint a competitive mm? mi van, ha tied?
akkor kettes különbségig játszanak (itt is ilyennek kéne lennie mert egy tie jobban felbasz mint egy loose)
meg ott nincs console hogy lásd rip után, mennyit sebeztél asszem
This post was edited by Anarkin on Dec 31 2013 12:06pm