d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev18990919293614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 30 2013 08:36pm
megvettem én is a go-t, eddig tetszik
bár van még mit tanulnom 8D

This post was edited by hedgehogsword on Dec 30 2013 08:37pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 30 2013 09:28pm
kezdem megtalálni régi önmagam

13-ból 1-et buktam, de ott is csalt az ÁLAT (10-ből 8x _fejest_ osztott T kezdőről, innentől kezdve nincs miről beszélni)
illetve 1 döntetlen
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 31 2013 03:09am
Quote (Anarkin @ Dec 31 2013 05:28am)
kezdem megtalálni régi önmagam

13-ból 1-et buktam, de ott is csalt az ÁLAT (10-ből 8x _fejest_ osztott T kezdőről, innentől kezdve nincs miről beszélni)
illetve 1 döntetlen


rofl.
6meccs,2win,2lose,2tied
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 31 2013 03:23am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 31 2013 10:09am)
rofl.
6meccs,2win,2lose,2tied


ez szarabb mint loseolni
főleg amikor 15-8ról hozzátok fel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 31 2013 07:15am
tegnap játszottam párat

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 31 2013 08:14am
Quote (lacketto @ Dec 31 2013 11:23am)
ez szarabb mint loseolni
főleg amikor 15-8ról hozzátok fel


egyiknel 14-8ra is vezettunk :D
aztan 15-15

es csak dust2t kellett volna vedeni...

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Dec 31 2013 08:14am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 31 2013 08:38am
Quote (RRC @ 31 Dec 2013 14:15)
tegnap játszottam párat

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1471765_571383162931365_1042140626_n.jpg




én is
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 31 2013 11:53am
Quote (Nerz8 @ 31 Dec 2013 15:38)
http://www.langames.at/wp-content/uploads/2007/01/de_dust2.jpg

én is


en is




amugy itt a versenyeken meg ilyen szarokon ugyanolyan beallitasokkal jatszanak, mint a competitive mm? mi van, ha tied?

This post was edited by SummertimeClothes on Dec 31 2013 11:54am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 31 2013 11:56am
Quote (SummertimeClothes @ 31 Dec 2013 19:53)
en is
http://gotgame.com/wp-content/uploads/2013/07/SpaceInvaders-090910_01.jpg



amugy itt a versenyeken meg ilyen szarokon ugyanolyan beallitasokkal jatszanak, mint a competitive mm? mi van, ha tied?


akkor kettes különbségig játszanak (itt is ilyennek kéne lennie mert egy tie jobban felbasz mint egy loose)
meg ott nincs console hogy lásd rip után, mennyit sebeztél asszem

This post was edited by Anarkin on Dec 31 2013 12:06pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 31 2013 12:08pm
Quote (SummertimeClothes @ Dec 31 2013 06:53pm)
en is
http://gotgame.com/wp-content/uploads/2013/07/SpaceInvaders-090910_01.jpg



amugy itt a versenyeken meg ilyen szarokon ugyanolyan beallitasokkal jatszanak, mint a competitive mm? mi van, ha tied?


ott rövidebb a köridő elvileg meg a bomba ideje is rövidebb

vagy valami ilyesmit olvastam rebbiten

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 31 2013 12:08pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293614Next
Add Reply New Topic New Poll