d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev189909192931363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 7 2013 10:47am
Quote (bajcli @ Dec 7 2013 05:39pm)
kurvara idegesit mar, hogy mindenhol a te ugatasodat kell olvasnom ezen a kibaszott forumon

kb olyan szintu nyomorek lettel, mint nerfhydradps, 24/7 csak az megy, hogy kiprovokalatlanul ugralsz valakinek a faszan, mint valami durcas oteves

takarodtal volna inkabb vissza anyadba, amikor azon sirankoztal, hogy senkise szeret hunsubon

vagy legalabb csak az sc2 topikba huzzal vissza, kb az az egyetlen hely, ahol embermodra tudsz forumozni


++


elsö arena runom 1-3, absolutely based

arenaban van olyan hogy ugyanolyan noobokkal rak össze mint amilyen en vagyok, vagy mindenkit mindenkivel skilltöl független? mondjuk gondolom főleg a szerencse számít, a skill itt másodlagos, max a deck összerakásnál számít
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 7 2013 10:56am
egyszerüen ugy kiszopok mindig hogy olyan mintha vmi troll ai ellen jatszanek arenaban akinek direkt tökeletes kartyai vannak mindenre
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 7 2013 11:13am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 7 2013 04:56pm)
egyszerüen ugy kiszopok mindig hogy olyan mintha vmi troll ai ellen jatszanek arenaban akinek direkt tökeletes kartyai vannak mindenre


az érzés amikor elkezdesz kombózni , de pontosan tudod hogy enemy mind controll shadow word pain , death, , polymorf, hex etc
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 7 2013 11:22am
Quote (rapiddani @ Dec 7 2013 06:13pm)
az érzés amikor elkezdesz kombózni , de pontosan tudod hogy enemy mind controll shadow word pain , death, , polymorf, hex etc


datfeel
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 7 2013 11:44am
lassan egy hete megvan a betakey, de meg odaig nem jutottam el, hogy addoljam a bnet accomhoz, szecsi:C
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 7 2013 11:44am
Quote (ecneB @ Dec 7 2013 06:44pm)
lassan egy hete megvan a betakey, de meg odaig nem jutottam el, hogy addoljam a bnet accomhoz, szecsi:C


add nekem egyik haveromnak kell





tfw fatigueval nyersz priest vs priestben patthelyzetben
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 7 2013 12:36pm
nemertem trump hogy nyer sokszor 7-8 meccset arenaban egymasutan, full random ez az egész
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 7 2013 01:00pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 Dec 2013 19:36)
nemertem trump hogy nyer sokszor 7-8 meccset arenaban egymasutan, full random ez az egész


rá kell érezni. majd kicsit kesöbb rajössz hogy melyik lapokat kell pickelni, altalában 1 rendes decket össze lehet szedni. neha belefutsz pár nagyonszarba, de azért nem gyakori. nagyon ritkán megyek 6 gyözelem alá én is.
Másik: olyan höst válassz amihez nem kell kártyakombó. pl hunterrel nagyon nehez 1 normalis decket összerakni. de pl 1 priest, paladin, mage, druid elég jól mukodik arénában, föleg ezekkel probalkozz elöször sztem.

This post was edited by qkatz on Dec 7 2013 01:00pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 7 2013 06:22pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 7 2013 06:31pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev189909192931363Next
Add Reply New Topic New Poll