Quote (bajcli @ Dec 7 2013 05:39pm)
kurvara idegesit mar, hogy mindenhol a te ugatasodat kell olvasnom ezen a kibaszott forumon
kb olyan szintu nyomorek lettel, mint nerfhydradps, 24/7 csak az megy, hogy kiprovokalatlanul ugralsz valakinek a faszan, mint valami durcas oteves
takarodtal volna inkabb vissza anyadba, amikor azon sirankoztal, hogy senkise szeret hunsubon
vagy legalabb csak az sc2 topikba huzzal vissza, kb az az egyetlen hely, ahol embermodra tudsz forumozni
++
elsö arena runom 1-3, absolutely based
arenaban van olyan hogy ugyanolyan noobokkal rak össze mint amilyen en vagyok, vagy mindenkit mindenkivel skilltöl független? mondjuk gondolom főleg a szerencse számít, a skill itt másodlagos, max a deck összerakásnál számít