d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev189909192933310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Mar 12 2013 09:50am
Quote (Taszilo.^ @ 12 Mar 2013 17:43)
van

csere-bere fogadom?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 12 2013 09:50am
Quote (Sup3RN0Va @ Mar 12 2013 04:50pm)
csere-bere fogadom?


kolcson tudom adni, ha nem lepsz veluk szintet
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Mar 12 2013 09:56am
Quote (Taszilo.^ @ 12 Mar 2013 17:50)
kolcson tudom adni, ha nem lepsz veluk szintet

nekem permament kellenenek :c

csak gondoltam megkerdem hunsubon h van e vkinek tardere, mielott vmki mastol veszem meg oket
habar nem hiszem, hogy dragak lennenek, de fogalmam sincs az arakrol
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 12 2013 10:01am
Quote (Sup3RN0Va @ Mar 12 2013 04:56pm)
nekem permament kellenenek :c

csak gondoltam megkerdem hunsubon h van e vkinek tardere, mielott vmki mastol veszem meg oket
habar nem hiszem, hogy dragak lennenek, de fogalmam sincs az arakrol


az arakrol nekem sincsenek, de mindjart megnezem mennyiert mennek, oszt vmi kis kedvezmennyel odaadom oket permamentre is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 11:45am
HC-ban gmp 1 exa / 1k fg :(((
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 11:47am
Bassza meg, elfelejtettem a 2hParty Turbo Racet.....................
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 12 2013 11:48am
Quote (Baleee @ Mar 12 2013 07:47pm)
Bassza meg, elfelejtettem a 2hParty Turbo Racet.....................


gecidurva :DDDDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 11:51am
Quote (cowding @ 12 Mar 2013 19:48)
gecidurva :DDDDDDD


Hol tartotok? Vagy mar sehol? 8DDDD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 12 2013 12:03pm
Quote (Baleee @ Mar 12 2013 07:51pm)
Hol tartotok? Vagy mar sehol? 8DDDD


most jön mervel
2 marauder

megöltük


This post was edited by cowding on Mar 12 2013 12:06pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 12:06pm
Quote (cowding @ 12 Mar 2013 20:03)
most jön mervel
2 marauder


Gg!

Nugiekat nezem, jol toljak, westernben xpzgetnek atm, eddig meg nem erzem valahogy a turbo modot, bar nyilvan ha jatszanek mas lenne, de igy, hogy freezel a templar novaval, o cleavel, shadow tolja a trappokat, witch meg summonol meg tolja a sparkot, ranger ofc psn arrowwal, olyannak tunik mint egy sima event.


Majd single lesz jo! ;DDDDD Ha el nem felejtem azt is .... xd

16-ot el kene erni...

This post was edited by Baleee on Mar 12 2013 12:07pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev189909192933310Next
Add Reply New Topic New Poll