d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev189909192932299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 22 2012 04:36pm
Quote (meatyowllegs @ Nov 22 2012 10:33pm)
ez mi?
inb4 egy alap set d2 classicban es mekkora noob vagyok hogy nem ismerem


ez olyan, hogy a meglévö cuccaid skinjét meg tudod változtatni más cuccok skinjére

semmi köze d1-d2höz

de kurvára nincs kedvem fejlödni :(

This post was edited by sylke on Nov 22 2012 04:37pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 22 2012 05:12pm
Quote (meatyowllegs @ 23 Nov 2012 00:33)
ez mi?
inb4 egy alap set d2 classicban es mekkora noob vagyok hogy nem ismerem


wowból a transmogify
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Nov 22 2012 05:22pm
xD jo ez a sig lol.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 22 2012 05:46pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 23 2012 12:56am
#14 | Apophissz szerint: 2012. november 22. csütörtök @ 21:24
Válasz | Idézet Apophissz


Nos én csak annyival szeretnék hozzászólni a témához, hogy épp a minap futottam bele olyanba, hogy amikor publicban még három playerrel játszottam, és a fura az volt az egészben hogy volt egy 43 paragorn szintű hunter 20k dmg-el all reses és life per seces gearben csak annyit csinált, hogy ahova én mentem ő jött utánam, de nem dpselt semmit -.- Ezt kicsit érdekesnek találtam olyan volt mintha folow mód lett volna beállítva, de mondjuk amikor sokáig álltam egy helyben akkor mondjuk a karakter 2-3 secnél nem állt többet egy helyben ide oda mozgott, de semmi mást nem csinált. Ha portáltam akkor portált ő is. Kicsit sem tűnt gyanúsnak a dolog…
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 23 2012 03:00am
ja értem miért nem veszik meg a cuccom
nem mutatja az ah
:)
örülök, hogy nem bugos ez a fos ismét
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Nov 23 2012 03:02am
Quote (sylke @ Nov 23 2012 10:00am)
ja értem miért nem veszik meg a cuccom
nem mutatja az ah
:)
örülök, hogy nem bugos ez a fos ismét


tele van expired cuccokkal, fos az egész.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 23 2012 03:03am
Quote (iFeelAlone @ Nov 23 2012 09:02am)
tele van expired cuccokkal, fos az egész.


ez egyszerüen feldolgozhatatlan, miért van az, hogy minden héten szar valamiért?

technical forumrol
"I removed the item and posted it again for diferent price and guess what happend.
I can find my item for old price and old timer left."

:DDDDDDDDD

This post was edited by sylke on Nov 23 2012 03:06am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 23 2012 03:09am
270str wardenemet 1 hete nem bírom eladni
akkor beraktam áron alul 33 millára, azóta nem is néztem a dolgokat csak napi -2Mel betettem

most megnéztem már hogy mi a fasz van - 10-12 milláért is lehet kapni
jóapiac
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 23 2012 03:15am
Quote (szabika @ Nov 23 2012 10:09am)
270str wardenemet 1 hete nem bírom eladni
akkor beraktam áron alul 33 millára, azóta nem is néztem a dolgokat csak napi -2Mel betettem

most megnéztem már hogy mi a fasz van - 10-12 milláért is lehet kapni
jóapiac


vita nélkül úgyis fos
Go Back To Magyar Topic List
Prev189909192932299Next
Add Reply New Topic New Poll