Quote (Bendeguz @ 27 Jul 2012 14:48)
na végül a cutting mellett döntöttem, mert meggyőzött egy broscience, miszerint ha ultralean vagy, akkor az xy hormonok miatt nehezebben fogod magadra pakolni a zsírt bulknál
Ezt a mondatot pl egyáltalán nem,
kaja:
pihenő nap: 180p/145c/60f
edző nap: 180p/450c/40f
edzés:
heti 3x, minimalista RPT
ezeket sem!
a szálkásítás mellett döntöttem, mert meggyőzött egy kétes eredetű tudományos állítás, miszerint ha nagyon szálkás vagy, akkor valami hormon miatt tömegelésnél nehezebben tudsz elzsírosodni -> tovább maradsz szálkás -> profit
kaja:
p = protein
c = szénhidrát
f = zsír
számok grammban értendőek
edzés:
RPT = reverse pyramid training, fordított piramis
az a lényege, hogy bemelegítés után egyből a legnagyobb súllyal kezdesz, utána pedig visszaveszel a súlyból, de több ismétlést csinálsz
pl.
bemelegítés
5x100kg
6x90kg
8x80kg
minimalista = csak a legfőbb gyakorlatokat csinálom, külön karra/hasra/vádlira/etc semmit