Quote (Karan2_Returned @ 7 Nov 2012 18:18)
Ötkor kelek, este 6-8 között erek altalaban haza iskolabol, emelle gyurok, gitarozok, es a vydia is elveszi a maradek idömet. Csak hetvegen lenne idöm, de akkor meg csak döglödök egesz nap, vasarnap este meg szitkozom magam hogy mennyire hülye vagyok.
Nekem csak indoor tevékenységeim vannak, de kéne animet nézni, mangat, könyveket, VN-t, /tg/ related dolgokat olvasni, albumokat, audiobookot hallgatni, követni a dotat, meg ezekről kéne beszélgetni a négyesen. Ez mind külön-külön egy rakat órába telik egy nap és akkor még az egyetemmel is kell valamit kezdeni.