d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev18990919293198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 5 2012 10:22am
Bezaratom a topicot ti budos boter ciganyok. En atlatok s szitan!!!!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2012 10:24am
Quote (fahrii @ 5 Nov 2012 17:22)
Bezaratom a topicot ti budos boter ciganyok. En atlatok s szitan!!!!


busted :(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2012 10:28am


Naaaaaaaaaaaa
Lesz ma este felirat is, hát akkor várok :c

This post was edited by Rawen on Nov 5 2012 10:52am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 7 2012 08:28am
tfw K OST vol 1
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 7 2012 09:51am
Quote (Rawen @ 7 Nov 2012 15:28)
tfw K OST vol 1


tfw észreveszem, hogy szarul van tagelve ez a fos és most törölhetem a scrobblekat last.fmről

lyó a topik

This post was edited by Rawen on Nov 7 2012 09:51am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 7 2012 10:45am
En is blogolok egy kicsit hogy Rawen ne legyen egyedül.
Belekezdtem egy VN-be amiröl meg soha nem hallottam, meglepöen jo. Koisuru Otome to Shugo no Tate - The Code Name is "Shield 9" a cime, a föszereplö egy gynophobias trap testör. Sajnos nincs teljesen leforditva, szerintem a veget majd kiszotarazom.
Emelle letöltöttem az összes VN-t ami fent van /jp/ FTP szerveren, annak ellenere hogy a backlogommal egy evtized alatt sem vegeznek. ;_;
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 7 2012 10:53am
Quote (Karan2_Returned @ 7 Nov 2012 17:45)
En is blogolok egy kicsit hogy Rawen ne legyen egyedül.
Belekezdtem egy VN-be amiröl meg soha nem hallottam, meglepöen jo. Koisuru Otome to Shugo no Tate - The Code Name is "Shield 9" a cime, a föszereplö egy gynophobias trap testör. Sajnos nincs teljesen leforditva, szerintem a veget majd kiszotarazom.
Emelle letöltöttem az összes VN-t ami fent van /jp/ FTP szerveren, annak ellenere hogy a backlogommal egy evtized alatt sem vegeznek. ;_;


Legalább van rá időd, én egy ideje szenvedek mert egyszerűen nincs időm minden hobbymra, NEET akarok lenni.
Vagy lehet kevesebb dolgot kéne csinálnom.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 7 2012 11:18am
Quote (Rawen @ Nov 7 2012 05:53pm)
Legalább van rá időd, én egy ideje szenvedek mert egyszerűen nincs időm minden hobbymra, NEET akarok lenni.
Vagy lehet kevesebb dolgot kéne csinálnom.
http://1.imgland.net/Ejr5D.jpg


Ötkor kelek, este 6-8 között erek altalaban haza iskolabol, emelle gyurok, gitarozok, es a vydia is elveszi a maradek idömet. Csak hetvegen lenne idöm, de akkor meg csak döglödök egesz nap, vasarnap este meg szitkozom magam hogy mennyire hülye vagyok.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 7 2012 12:16pm
Quote (Karan2_Returned @ 7 Nov 2012 18:18)
Ötkor kelek, este 6-8 között erek altalaban haza iskolabol, emelle gyurok, gitarozok, es a vydia is elveszi a maradek idömet. Csak hetvegen lenne idöm, de akkor meg csak döglödök egesz nap, vasarnap este meg szitkozom magam hogy mennyire hülye vagyok.


Nekem csak indoor tevékenységeim vannak, de kéne animet nézni, mangat, könyveket, VN-t, /tg/ related dolgokat olvasni, albumokat, audiobookot hallgatni, követni a dotat, meg ezekről kéne beszélgetni a négyesen. Ez mind külön-külön egy rakat órába telik egy nap és akkor még az egyetemmel is kell valamit kezdeni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293198Next
Add Reply New Topic New Poll