d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev18990919293327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 15 2012 06:29pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 00:22)
tudatlan? :DDD chillax bro

van egy tolvajos topic is itt fenn, az is neked való, meg a családodnak


Hát gondolom lövésed sincs az angol oktatásról, max annyit tudsz mint az átlag, hogy Oxford meg Cambridge szóval szerintem teljesen rendben van hogy tudatlan gyökérnek hívlak.

Quote (Eoghan @ 16 Dec 2012 00:22)
mi ez a hitel dolog, mivel vagy baszogatva?


Semmi, elmondtam az embereknek hogy mi történt még mielőtt kijöttünk volna ide, és hogy mi volt a háttere ennek az egésznek amiből a sok tudatlan agyhalottnak az jött le hogy "MEGLOPTA A ORSZÁGOT CSALÓ TOLVAJ GECI EZÉRT TART ITT AZ ORSZÁG AHOL". De azért a seggfájás jobban megy mint 4 éve, de igazából le is szarom az ilyen nyomorékokat mint bajcli meg társai, remélem boldogok lesznek a bölcsész diplomával és elmehetnek utcát söpörni annyi pénzért ami hideg vízre sem lesz elég.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 06:38pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 02:29am)
Hát gondolom lövésed sincs az angol oktatásról, max annyit tudsz mint az átlag, hogy Oxford meg Cambridge szóval szerintem teljesen rendben van hogy tudatlan gyökérnek hívlak.


hallod takarodjál már anyádba, honnan a véreres faszomból kéne pöccre okosnak lennem az angol oktatásból? szerinted ez alapműveltség? te tudnád, ha nem ott élnél?

most ez olyan mintha előtolnám én is azt, amit most éppen tanulok és capslockolnék neked hogy haha buzi tudatlan szar ezt nem tudod

a seggfájás meg nálad van, a habot töröld már le a szád széléről, te focisták gyöngye
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 15 2012 06:38pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 01:29am)
Hát gondolom lövésed sincs az angol oktatásról, max annyit tudsz mint az átlag, hogy Oxford meg Cambridge szóval szerintem teljesen rendben van hogy tudatlan gyökérnek hívlak.



Semmi, elmondtam az embereknek hogy mi történt még mielőtt kijöttünk volna ide, és hogy mi volt a háttere ennek az egésznek amiből a sok tudatlan agyhalottnak az jött le hogy "MEGLOPTA A ORSZÁGOT CSALÓ TOLVAJ GECI EZÉRT TART ITT AZ ORSZÁG AHOL". De azért a seggfájás jobban megy mint 4 éve, de igazából le is szarom az ilyen nyomorékokat mint bajcli meg társai, remélem boldogok lesznek a bölcsész diplomával és elmehetnek utcát söpörni annyi pénzért ami hideg vízre sem lesz elég.


mi történt és tulajdonképpen megloptad vagy what?! ha van topic, akkor érdekelne. olvastam már itt cifrákat :D
bacjli meg nekem szimpi szóval ne nyomorékozzad
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 15 2012 06:46pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 00:38)
hallod takarodjál már anyádba, honnan a véreres faszomból kéne pöccre okosnak lennem az angol oktatásból? szerinted ez alapműveltség? te tudnád, ha nem ott élnél?

most ez olyan mintha előtolnám én is azt, amit most éppen tanulok és capslockolnék neked hogy haha buzi tudatlan szar ezt nem tudod

a seggfájás meg nálad van, a habot töröld már le a szád széléről, te focisták gyöngye


Akkor a faszt pofázol bele hmm? Ha kussban maradtál volna akkor most nem a te szád habzana.
Minden országról van az embernek egy alap fogalma ami nagyon sok esetben téves, de ezt hiába is magyarázom neked, II. bajcli lehetne a neved mert ugyan olyan kis buta szaros vagy aki elhiszi hogy mindig igaza van és tűzön vízen keresztül megy érte.

A seggfájás még mindig nálad van, te kezdtél el egy tök irreleváns dologról pofázni csak azért hogy kötekedhess. Ha tetszik ha nem ez így van, csak olvasd vissza szépen. Ha végre belátod hogy így van akkor majd szólj, addig nyalogassátok egymás faszát bajclival.

Quote (Eoghan @ 16 Dec 2012 00:38)
mi történt és tulajdonképpen megloptad vagy what?! ha van topic, akkor érdekelne. olvastam már itt cifrákat :D
bacjli meg nekem szimpi szóval ne nyomorékozzad


Nem, eladtuk a házunkat, amiből simán ki kellett volna jönnie a törlesztőnek meg minden egyébnek, de helyette a sokszorosát kérték a hitelezők mindenféle mickey egér érvekkel. Magyarul ha az utolsó pénzünket is odaadjuk a bankoknak akkor most valószínűleg csövelnék valahol a blahán.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 15 2012 06:52pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 01:46am)
Akkor a faszt pofázol bele hmm? Ha kussban maradtál volna akkor most nem a te szád habzana.
Minden országról van az embernek egy alap fogalma ami nagyon sok esetben téves, de ezt hiába is magyarázom neked, II. bajcli lehetne a neved mert ugyan olyan kis buta szaros vagy aki elhiszi hogy mindig igaza van és tűzön vízen keresztül megy érte.

A seggfájás még mindig nálad van, te kezdtél el egy tök irreleváns dologról pofázni csak azért hogy kötekedhess. Ha tetszik ha nem ez így van, csak olvasd vissza szépen. Ha végre belátod hogy így van akkor majd szólj, addig nyalogassátok egymás faszát bajclival.



Nem, eladtuk a házunkat, amiből simán ki kellett volna jönnie a törlesztőnek meg minden egyébnek, de helyette a sokszorosát kérték a hitelezők mindenféle mickey egér érvekkel. Magyarul ha az utolsó pénzünket is odaadjuk a bankoknak akkor most valószínűleg csövelnék valahol a blahán.


és hogyan lesz abszolválva a kérdés vagy ti hogy rendezitek?
nekem közvetett ismerősömék is jártak így, ahogy ti. svájci frank hitel, megemelték a kamatlábakat, mikiegér-érvek blabla és most a 4 tagú családból 3 kint van angliában.
öten laknak 1 lakásban és minden megspórolt pénzt küldenek haza, hogy rendezzék az eredő törlesztő összeg többszörösét. szép élet
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 06:56pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 02:46am)
Akkor a faszt pofázol bele hmm? Ha kussban maradtál volna akkor most nem a te szád habzana.
Minden országról van az embernek egy alap fogalma ami nagyon sok esetben téves, de ezt hiába is magyarázom neked, II. bajcli lehetne a neved mert ugyan olyan kis buta szaros vagy aki elhiszi hogy mindig igaza van és tűzön vízen keresztül megy érte.

A seggfájás még mindig nálad van, te kezdtél el egy tök irreleváns dologról pofázni csak azért hogy kötekedhess. Ha tetszik ha nem ez így van, csak olvasd vissza szépen. Ha végre belátod hogy így van akkor majd szólj, addig nyalogassátok egymás faszát bajclival.


én csak leütöttem a magas labdát, te meg azóta is acsarkodsz, ennyi történt idáig, én csak röhögök a buta logikádon, meg a faszságaidon, hogy ugyanolyan vérbeli tulok vagy, mint eddig bármikor, csak megpróbálsz kurvára okosnak tűnni

bajclihoz meg kb hozzá se szóltam itt, csak egyszerre gondoltunk egy dologra és egymástól függetlenül beírtuk kétféleképpen

de gondolom mindenki más a gyökér, csak te vagy helikopter
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 15 2012 06:56pm
Quote (Eoghan @ 16 Dec 2012 00:52)
és hogyan lesz abszolválva a kérdés vagy ti hogy rendezitek?
nekem közvetett ismerősömék is jártak így, ahogy ti. svájci frank hitel, megemelték a kamatlábakat, mikiegér-érvek blabla és most a 4 tagú családból 3 kint van angliában.
öten laknak 1 lakásban és minden megspórolt pénzt küldenek haza, hogy rendezzék az eredő törlesztő összeg többszörösét. szép élet


Majd talán egyszer, ha lesz annyi bevételünk amiből spórolni tudunk.

Btw azért jó látni hogy még van 1-2 ember aki átlátja az ilyen dolgokat mert már tapasztalta vagy ismer olyat aki ilyenben van benne nyakig.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 06:57pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 02:56am)
Majd talán egyszer, ha lesz annyi bevételünk amiből spórolni tudunk.

Btw azért jó látni hogy még van 1-2 ember aki átlátja az ilyen dolgokat mert már tapasztalta vagy ismer olyat aki ilyenben van benne nyakig.


ne nyalj
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 15 2012 06:59pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 00:56)
én csak leütöttem a magas labdát, te meg azóta is acsarkodsz, ennyi történt idáig, én csak röhögök a buta logikádon, meg a faszságaidon, hogy ugyanolyan vérbeli tulok vagy, mint eddig bármikor, csak megpróbálsz kurvára okosnak tűnni

bajclihoz meg kb hozzá se szóltam itt, csak egyszerre gondoltunk egy dologra és egymástól függetlenül beírtuk kétféleképpen

de gondolom mindenki más a gyökér, csak te vagy helikopter


Te minden topicban leütöd a magas labdát amibe én is írtam, micsoda véletlen. Húzz a faszba pls, ty. Egy buta szűz kis gyökér vagy az az igazság, de még sajnálni sem tudom az ilyen lelki szegényeket.

Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 00:57)
ne nyalj


JAJJ MÁR MEGINT AZ A BIZONYOS MAGAS LABDA XD

Tényleg húzz a faszba ezzel az ocsmány féreg stílussal, lehet anyádéknak bejön otthon a vasárnapi ebédnél de én kb elhányom magam attól hogy egyes emberek hogy tudnak így létezni.

This post was edited by Smat on Dec 15 2012 07:00pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 07:01pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 02:59am)
Te minden topicban leütöd a magas labdát amibe én is írtam, micsoda véletlen. Húzz a faszba pls, ty. Egy buta szűz kis gyökér vagy az az igazság, de még sajnálni sem tudom az ilyen lelki szegényeket.


a legjobb oltás ilyenkor, amikor megpróbálod beállítani a másikat egy sztks szemüveges geeknek

távol állok attól a képtől, amit megpróbálsz levetíteni, úgyhogy nyugodtan le is kophatsz rólam, tolvajcsemete
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293327Next
Add Reply New Topic New Poll