d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev18990919293129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 19 2011 07:38am
Quote (N4aBz @ May 19 2011 02:36pm)
zsófiról nem leltem képet, anettről van.

http://i56.tinypic.com/sghhd3.jpg


Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 07:39am
Quote (beni @ May 19 2011 02:38pm)
http://sodp.webs.com/impossibru.jpg


Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 19 2011 07:40am
pedig true, de akkor a lófaszt kaptok képet a húgáról.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 19 2011 07:41am
Quote (N4aBz @ 19 May 2011 18:40)
pedig true, de akkor a lófaszt kaptok képet a húgáról.


Jó persze csak ilyen hangyafasznyi bikinis képed van a csajról.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 19 2011 07:42am
Quote (josheide @ May 19 2011 02:41pm)
Jó persze csak ilyen hangyafasznyi bikinis képed van a csajról.


ezt is geri [edwardelric] adta.
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
May 19 2011 07:42am
Quote (N4aBz @ 19 May 2011 15:40)
pedig true, de akkor a lófaszt kaptok képet a húgáról.


bazmeg ... bay bay friend .,, neked se mutatok több képet senkiről ,... meg mi a fasznak mented le? arra vered? ... eldobtam az egeret amikor megláttam :( pedig jo vezeték nélküli logitech volt :(
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 19 2011 07:43am
Quote (EdwardElric @ May 19 2011 02:42pm)
bazmeg ... bay bay friend .,, neked se mutatok több képet senkiről ,... meg mi a fasznak mented le? arra vered? ... eldobtam az egeret amikor megláttam :( pedig jo vezeték nélküli logitech volt :(


most ne hogy be legyél már sértődve baszdmeg.
te lehetsz akkora idióta egyedül hogy kis kurvákat baszol.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 07:44am
szánalmasak vagytok továbbra is, nn fake drama
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 19 2011 07:45am
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 02:44pm)
szánalmasak vagytok továbbra is, nn fake drama


anyád picsája fake drama, idióta fasz ez a gyerek komolyan mondom.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 07:45am
ez már tényleg faek szagú
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293129Next
Closed New Topic New Poll