Quote (beni @ 25 Nov 2011 11:34)
foreveralone
Egyébként én 1.5 hete nem írtam senkinek sms-t és nem hívtam fel senkit ... mondjuk ez köszönhető annak, hogy számhordozásra várok és nem akartam előtte telenyomni a kártyát pénzzel. Viszont rájöttem, hogy ez idő alatt nagyjából 3 smst és 3 telefonhívást bonyolítottam volna. Mailben egy csomó mindent lebizniszelünk ismerősökkel és van aki ingyen telefonál és rám csapja, hogy visszahívhasson ha keresem. Melóban van vonalas is, amit egyszer egyszer szintén használok ...
fuckthisshit, nem is veszek mobilt
ja amúgy otthonról én is szinte mindig vezetékesről hívok embereket, meg ha hosszabb mondanivalóm van akkor felhívom netre... csomót lehet spórolni ilyenekkel
amúgymeg tesóm most mutatott valami like csomagot, 1500-as havidíj kártyafüggetlen mobilhoz 15/25ft percdíj, lehet ez lesz a legjobb