d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev18990919293660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 25 2011 03:44am
Quote (bbaallaaggee @ 25 Nov 2011 10:43)
természetesen nem, de ezért vagyok én 1500as alapdíjas csomagban.


ja, csak olyan niccsen sII-höz

Quote (anyd @ 25 Nov 2011 10:42)
Igazából részeg voltam, zötykölődött a busz, és rohadt álmos is, szóval egész jó teljesítmény hogy egyáltalán írni tudtam


hát nemtom én még általában jobb környékeken utazom haza éjszaka, de gyakran nem venném elő a mobilom
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 25 2011 03:45am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 25 2011 10:44am)
ja, csak olyan niccsen sII-höz



hát nemtom én még általában jobb környékeken utazom haza éjszaka, de gyakran nem venném elő a mobilom


Éjszakain vannak ilyen zöld-ruhás ellenőrök, ha gáz van akkor ők kemények
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2011 04:34am
Quote (bbaallaaggee @ Nov 25 2011 10:09am)
tényleg nem geciségből kérdezem, de hogy elég neked 5k 2-3 hónapra? nincs akit felhívj?


foreveralone

Egyébként én 1.5 hete nem írtam senkinek sms-t és nem hívtam fel senkit ... mondjuk ez köszönhető annak, hogy számhordozásra várok és nem akartam előtte telenyomni a kártyát pénzzel. Viszont rájöttem, hogy ez idő alatt nagyjából 3 smst és 3 telefonhívást bonyolítottam volna. Mailben egy csomó mindent lebizniszelünk ismerősökkel és van aki ingyen telefonál és rám csapja, hogy visszahívhasson ha keresem. Melóban van vonalas is, amit egyszer egyszer szintén használok ...

fuckthisshit, nem is veszek mobilt
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 25 2011 04:39am
Quote (beni @ 25 Nov 2011 12:34)
foreveralone

Egyébként én 1.5 hete nem írtam senkinek sms-t és nem hívtam fel senkit ... mondjuk ez köszönhető annak, hogy számhordozásra várok és nem akartam előtte telenyomni a kártyát pénzzel. Viszont rájöttem, hogy ez idő alatt nagyjából 3 smst és 3 telefonhívást bonyolítottam volna. Mailben egy csomó mindent lebizniszelünk ismerősökkel és van aki ingyen telefonál és rám csapja, hogy visszahívhasson ha keresem. Melóban van vonalas is, amit egyszer egyszer szintén használok ...

fuckthisshit, nem is veszek mobilt


Így zárul le egy 6 hónapot és kb 2000 postot megért dilemma subon? :D

rá akartam keresni telefonos postjaidra googleben és ezt találtam

http://indavideo.hu/video/Beni_es_a_telefon

: D

This post was edited by ElCapitano on Nov 25 2011 04:40am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 25 2011 04:41am
Quote (ElCapitano @ Nov 25 2011 11:39am)
Így zárul le egy 6 hónapot és kb 2000 postot megért dilemma subon? :D

rá akartam keresni telefonos postjaidra googleben és ezt találtam

http://indavideo.hu/video/Beni_es_a_telefon

: D


:DDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2011 04:45am
Quote (ElCapitano @ Nov 25 2011 11:39am)
Így zárul le egy 6 hónapot és kb 2000 postot megért dilemma subon? :D

rá akartam keresni telefonos postjaidra googleben és ezt találtam

http://indavideo.hu/video/Beni%5Fes%5Fa%5Ftelefon

: D


itt kezdődött minden ...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 25 2011 04:46am
Quote (beni @ 25 Nov 2011 11:34)
foreveralone

Egyébként én 1.5 hete nem írtam senkinek sms-t és nem hívtam fel senkit ... mondjuk ez köszönhető annak, hogy számhordozásra várok és nem akartam előtte telenyomni a kártyát pénzzel. Viszont rájöttem, hogy ez idő alatt nagyjából 3 smst és 3 telefonhívást bonyolítottam volna. Mailben egy csomó mindent lebizniszelünk ismerősökkel és van aki ingyen telefonál és rám csapja, hogy visszahívhasson ha keresem. Melóban van vonalas is, amit egyszer egyszer szintén használok ...

fuckthisshit, nem is veszek mobilt


ja amúgy otthonról én is szinte mindig vezetékesről hívok embereket, meg ha hosszabb mondanivalóm van akkor felhívom netre... csomót lehet spórolni ilyenekkel

amúgymeg tesóm most mutatott valami like csomagot, 1500-as havidíj kártyafüggetlen mobilhoz 15/25ft percdíj, lehet ez lesz a legjobb
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 25 2011 07:25am
http://www.apple.com/hu/iphone/
amúgy itt nézem a 4st, és azért tényleg elég jó cuccok vannak benne, rájöttem, hogy nekem egy szifon kéne a főbb hátrányai nélkül(engem főleg a kékfog, meg a konvertálás zavar) :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 25 2011 07:27am
Quote (Vismajor @ 25 Nov 2011 14:25)
http://www.apple.com/hu/iphone/
amúgy itt nézem a 4st, és azért tényleg elég jó cuccok vannak benne, rájöttem, hogy nekem egy szifon kéne a főbb hátrányai nélkül(engem főleg a kékfog, meg a konvertálás zavar) :D


én meg most a nokia n9-essel szemezek
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293660Next
Add Reply New Topic New Poll