d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev189909192932492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 19 2011 01:12pm
Képrejtvény:

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 19 2011 01:13pm
Quote (ace07 @ 19 Mar 2011 20:12)
Képrejtvény:

http://img849.imageshack.us/img849/7071/lololr.jpg


Sándor József Benedek, zsákban hozzák a meleget.

n fg
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Mar 19 2011 01:13pm
Quote (ace07 @ 19 Mar 2011 21:08)
ki ez a hörcsög?


asszem kisöcsém osztársa vagyvalami ilyesmi xDDDD

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Mar 2011 21:13)
Sándor József Benedek, zsákban hozzák a meleget.

n fg


Nem hoztuk, mert gecimód elbújtál

This post was edited by Psyclon on Mar 19 2011 01:14pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 19 2011 01:14pm
Quote (Psyclon @ 19 Mar 2011 20:13)
asszem kisöcsém osztársa vagyvalami ilyesmi xDDDD


van másik öcséd is? regeltesd azonnal
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 19 2011 01:16pm
Quote (Psyclon @ 19 Mar 2011 20:13)
asszem kisöcsém osztársa vagyvalami ilyesmi xDDDD



Nem hoztuk, mert gecimód elbújtál


vegyetek neki ilyen pólót és fotózzátok le:

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 19 2011 01:17pm
Quote (humanbeing @ 19 Mar 2011 21:10)
mibol?


viagrafogyasztásból

amúgy nemtom, nyitott neki topikot, de leszarom igazából.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 19 2011 01:21pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Mar 2011 20:17)


1ső álam fői látogattásom 1ső álomásán. THX Schmitt Pál (H) (*) (Y)

Quote
Schmitt elnöki programja egyik leghangsúlyosabb elemeként emlegeti a magyar nyelv védelmét és művelését,


xD

This post was edited by ace07 on Mar 19 2011 01:21pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 19 2011 07:15pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 19 2011 07:17pm)


:SSS
Én ezt nem hiszem el, szerintem ezt már direkt csinálta a himnuszos balhé miatt. : wacko :




Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 20 2011 01:35am
Quote (ace07 @ 19 Mar 2011 20:16)
vegyetek neki ilyen pólót és fotózzátok le:

http://www.funnyden.com/funnypics/209/shirt03.gif


a hátulján meg az van, hogy my first date never come.
Go Back To Magyar Topic List
Prev189909192932492Next
Add Reply New Topic New Poll