Quote (ace07 @ 19 Mar 2011 21:08)
ki ez a hörcsög?
asszem kisöcsém osztársa vagyvalami ilyesmi xDDDD
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Mar 2011 21:13)
Sándor József Benedek, zsákban hozzák a meleget.
n fg
Nem hoztuk, mert gecimód elbújtál
This post was edited by Psyclon on Mar 19 2011 01:14pm