d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev189909192934303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2011 06:37am
Quote (Smat @ May 8 2011 01:22pm)
Akkor ezekszerint neked nem ad te nagyonokos.


mert sajad magadhoz nem vagy kozel, vagy sajat magd nem a szovetsegesed.

Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 8 2011 09:57am
Quote (Smat @ May 8 2011 01:06pm)
starks már nem ad te istenbarma, nézz már utána pls.


oh my fucking god
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 8 2011 10:13am
Quote (Smat @ 8 May 2011 13:22)
Akkor ezekszerint neked nem ad te nagyonokos.


Istenem............
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 8 2011 10:15am
Quote (TresholdOfUniverse @ 8 May 2011 11:10)
lanen rendes ellenfel ellen fos yi, akarki akarmit mond.

a zerker boots egy ocska fos, aminek nincs sok ertelme yin. a mozgekonyseg/anticc sokkal tobbet er-

pd is fos rajta. ha nagyon zealt akarsz rakj ra trinityt, es idozitsd a Q-t meg a passivot egyszerre es profit

quicksilvert legfeljebb poppy ellen raknek ra, de akkor is csak ha  a poppy szarra lett feedelve.

yi ghostblade nelkul pedig eleg nagy ostobasag. a ghostblade az ultival egyszerre biztositja hogy meg az ultin belul megold a celpontot, es meglegyen az ultid a kov cpre is.

arrol nem is beszelve, h semmi armor penetration nincs a buildedben, anelkul meg az ie se fog sok lofaszt csinalni


Raksz neki Youmuu's-t arpennek, meg legyen a runaid kozott is, azt kesz. Egyszeruen igy raknam ossze, mert szeretem a movespeed + crit + AS-t Yi-n.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2011 11:20am
Quote (Moonflow @ May 8 2011 05:15pm)
Raksz neki Youmuu's-t arpennek, meg legyen a runaid kozott is, azt kesz. Egyszeruen igy raknam ossze, mert szeretem a movespeed + crit + AS-t Yi-n.


akkor szeresd igy. attol meg nem tul hatekony.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 8 2011 03:17pm
ez a jatek elegge szar :( nincs normalis team soha :( most is mundo+janna volt szembe vladdal meg velem a lanen, és oda feedelődött a mundo, hogy sebezni se lehetett a végére
én voltam nasus
xin lvl25, én 24, mindenki más 30


This post was edited by hedgehogsword on May 8 2011 03:22pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 8 2011 05:50pm
Repostolom ezeket a LoL forumbol.



Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 8 2011 05:52pm
Kedvencem


Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 8 2011 05:56pm


Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 9 2011 12:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev189909192934303Next
Add Reply New Topic New Poll