Quote (xSpikeYx @ Aug 31 2010 12:09pm)
http://www.youtube.com/watch?v=EUjVmnxF1sg
anyám csak akkor telefonál amikor biciklizik de azt is nagyon ritkán,mert nem tud biciklizni xddd
a billentyűre hánytam a kv-t
This post was edited by harcikacsa17 on Sep 8 2010 07:22am