☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Afk Tekerek
Prev
1
89
90
91
92
93
410
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 97960
Replies: 4094
Track Topic
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#901
Jul 1 2010 01:32pm
Quote (szabika @ 1 Jul 2010 20:31)
hauser, neuzer montikra tisztára ilyen van
basszon hanyatt egy kutya, tökre úgy néz ki
Jaj szabi, mostanában olyan csúnyán beszélsz velem, arrogáns fasz, mi történt, kidobott a barátnőd?
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#902
Jul 1 2010 01:34pm
Quote (Oberon_os @ Jul 1 2010 08:32pm)
Jaj szabi, mostanában olyan csúnyán beszélsz velem, arrogáns fasz, mi történt, kidobott a barátnőd?
Kiengedett a pincéből és olyan irritáló ez a fényes világ hogy aggresszívvá tesz:S
SamLee
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold
:
6,160.00
#903
Jul 1 2010 01:51pm
Quote (szabika @ Jul 1 2010 07:34pm)
Kiengedett a pincéből és olyan irritáló ez a fényes világ hogy aggresszívvá tesz:S
na végre valaki aki nem azért geek, mert taszítja a rl, hanem kényszerítik rá
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#904
Jul 1 2010 02:28pm
Quote (Oberon_os @ Jul 1 2010 07:32pm)
Jaj szabi, mostanában olyan csúnyán beszélsz velem, arrogáns fasz, mi történt, kidobott a barátnőd?
jolvan azért ez kezd kicsit idegesitö lenni
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#905
Jul 1 2010 02:34pm
Quote (sylke @ Jul 1 2010 09:28pm)
jolvan azért ez kezd kicsit idegesitö lenni
te a bicós topikot igenerősed nézed hogy mijen jó anyagok vannak itt MI
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#906
Jul 1 2010 02:35pm
Quote (szabika @ Jul 1 2010 08:34pm)
te a bicós topikot igenerősed nézed hogy mijen jó anyagok vannak itt MI
elég kevéske fém van itt, hogy felizgasson
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#907
Jul 1 2010 05:45pm
syl a fémnepper
csak nagyba tolod MI
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#908
Jul 1 2010 11:28pm
Nha akkor ma tündérgyár
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#909
Jul 2 2010 02:42am
Quote (Baleee @ Jul 2 2010 06:28am)
Nha akkor ma tündérgyár
Hf, én meg veszek silkroad goldot és ott partyzom
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#910
Jul 2 2010 04:20am
Quote (Baleee @ 2 Jul 2010 06:28)
Nha akkor ma tündérgyár
Ma este melózok :/ De hf, majd monnyad milyen vót. Az új géppel nézel le?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
89
90
91
92
93
410
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact