d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev18990919293410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 1 2010 01:32pm
Quote (szabika @ 1 Jul 2010 20:31)
hauser, neuzer montikra tisztára ilyen van
basszon hanyatt egy kutya, tökre úgy néz ki :(


Jaj szabi, mostanában olyan csúnyán beszélsz velem, arrogáns fasz, mi történt, kidobott a barátnőd? :(
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 1 2010 01:34pm
Quote (Oberon_os @ Jul 1 2010 08:32pm)
Jaj szabi, mostanában olyan csúnyán beszélsz velem, arrogáns fasz, mi történt, kidobott a barátnőd? :(


Kiengedett a pincéből és olyan irritáló ez a fényes világ hogy aggresszívvá tesz:S
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 1 2010 01:51pm
Quote (szabika @ Jul 1 2010 07:34pm)
Kiengedett a pincéből és olyan irritáló ez a fényes világ hogy aggresszívvá tesz:S


na végre valaki aki nem azért geek, mert taszítja a rl, hanem kényszerítik rá :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 1 2010 02:28pm
Quote (Oberon_os @ Jul 1 2010 07:32pm)
Jaj szabi, mostanában olyan csúnyán beszélsz velem, arrogáns fasz, mi történt, kidobott a barátnőd? :(


jolvan azért ez kezd kicsit idegesitö lenni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 1 2010 02:34pm
Quote (sylke @ Jul 1 2010 09:28pm)
jolvan azért ez kezd kicsit idegesitö lenni


te a bicós topikot igenerősed nézed hogy mijen jó anyagok vannak itt MI
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 1 2010 02:35pm
Quote (szabika @ Jul 1 2010 08:34pm)
te a bicós topikot igenerősed nézed hogy mijen jó anyagok vannak itt MI


elég kevéske fém van itt, hogy felizgasson
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 1 2010 05:45pm
syl a fémnepper
csak nagyba tolod MI
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 1 2010 11:28pm
Nha akkor ma tündérgyár :)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 2 2010 02:42am
Quote (Baleee @ Jul 2 2010 06:28am)
Nha akkor ma tündérgyár :)


Hf, én meg veszek silkroad goldot és ott partyzom :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 2 2010 04:20am
Quote (Baleee @ 2 Jul 2010 06:28)
Nha akkor ma tündérgyár :)


Ma este melózok :/ De hf, majd monnyad milyen vót. Az új géppel nézel le?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293410Next
Add Reply New Topic New Poll