d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev189909192931141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 19 2011 08:54am
Quote (ecneB @ 19 Dec 2011 16:49)
Izgalmasnak izgalmas, de körülbelül ez az egy, ami tetszett a sorozatban. Ez viszont tényleg bődületesen be tudja szipkázni az embert. Első két évad után hatalmas kasza lett. Maga a történe egyszerűen nevetséges. 24 óra alatt kb. 3x rabolják el a lányát, 16x menekül meg a halál elől és tsai..


szal csak az első 2 évadot érdemes megnézni?
a többi 6 évad már szar?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 19 2011 08:56am
Quote (TouchCow @ 19 Dec 2011 16:54)
szal csak az első 2 évadot érdemes megnézni?
a többi 6 évad már szar?


visszagondolva, már az első két évad is szar volt számomra. aki el tud tekinteni attól, hogy a történet nem éppen jól összerakott, az még élvezni is fogja. max esti bealvós sorozatként tudnám továbbnézni és max. uborkaszezonban. viszont a cselekmény olyan szinten pörög, hogy ezeket a dolgokat el is tudja felejtetni a nézővel olykor-olykor.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 19 2011 09:13am
omg mekkora hibát találtam 24 s01 e8-ban

13:22-nél a csaj bemegy egy üres házba



nem gyengén belóg a kamerás, több mp-ig látható :DDD

This post was edited by TouchCow on Dec 19 2011 09:14am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 19 2011 10:35am
Quote (ecneB @ 19 Dec 2011 16:41)
sok helyen írták, hogy mekkora cliffhanger.. még nem néztem meg, csak este fogom. mindent összevetve ez a sorozat is elindult a lejtőn (utolsó két évadra értem).


Hát nekem nagyon nem tetszik hogy mit hoztak ki belőle.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 19 2011 08:54pm
Quote (josheide @ Dec 19 2011 03:29pm)
úúú bazz ez a mai dexter


yyyyyy
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 20 2011 07:01am
Breaking bad S01 - :thumbsup:
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 21 2011 03:12am
algoritmus_elmélet_gyakorlatok_het_7

s01ep07
ezt tolom :D

This post was edited by kuzdithom on Dec 21 2011 03:12am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 21 2011 03:42am
Quote (TouchCow @ 19 Dec 2011 17:13)
omg mekkora hibát találtam 24 s01 e8-ban

13:22-nél a csaj bemegy egy üres házba

http://4.imgland.net/CaVLH.png

nem gyengén belóg a kamerás, több mp-ig látható :DDD


lololol :D
azt is meg kéne már néznem, jó sorozat?

/e ja most nézem fél oldallal ezelőtt volt róla comment, np ^^^^

This post was edited by hedgehogsword on Dec 21 2011 03:43am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 21 2011 04:59am
Quote (hedgehogsword @ 21 Dec 2011 11:42)
lololol :D
azt is meg kéne már néznem, jó sorozat?

/e ja most nézem fél oldallal ezelőtt volt róla comment, np ^^^^


én durván ráfüggtem
most nem is merem tovább nézni, mert akkor megint a fél napom sorozatnézéssel megy el.


btw terra nova e12-13 nagyon awesum volt.
várós a következő évad.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 21 2011 06:26am
Quote (TouchCow @ Dec 21 2011 11:59am)
én durván ráfüggtem
most nem is merem tovább nézni, mert akkor megint a fél napom sorozatnézéssel megy el.


btw terra nova e12-13 nagyon awesum volt.
várós a következő évad.


veszem is
Go Back To Magyar Topic List
Prev189909192931141Next
Add Reply New Topic New Poll