Quote (TouchCow @ 19 Dec 2011 16:54)
szal csak az első 2 évadot érdemes megnézni?
a többi 6 évad már szar?
visszagondolva, már az első két évad is szar volt számomra. aki el tud tekinteni attól, hogy a történet nem éppen jól összerakott, az még élvezni is fogja. max esti bealvós sorozatként tudnám továbbnézni és max. uborkaszezonban. viszont a cselekmény olyan szinten pörög, hogy ezeket a dolgokat el is tudja felejtetni a nézővel olykor-olykor.