d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev18990919293257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Apr 20 2010 08:58am
Quote (Ad4mz @ 20 Apr 2010 15:56)
azokat is ugyanúgy dupeolják, csak több és populárisabb rwkhez kell mint a többi

már, ha jól értettem a kérdést


nigger küld el az avám légyszi :)

had büszkélkedjek vele
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 20 2010 08:59am
Quote (IvOjoGhuRT @ 20 Apr 2010 16:58)
nigger küld el az avám légyszi :)

had büszkélkedjek vele


nincs ava ^^
meg amúgysem engedném, hogy lecseréld a currentet :angry:
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 20 2010 09:03am
Lehet jól érted a kérdést, scak én nem értem a választ :)
Ha a dupe ugyanúgy megy, akkor hol éri meg jobban eladni 5-10 fg-ért egy-egy spiritet (amihez a rúna amúgy is úgy zuhog mint a tavaszi zápor), mint egy-egy enigmát. 350-380 egy HR az enihez és simán kijön anyagárból eladásnál is. HA mindent dupéznak ami kell hozzá, majd kirakják a rw-t, akkor megváltozik a kodja. Azaz egy eni árából annyit csalna össze bárki aki ismeri a dupét amennyit csak akar. Mégis tartja az árát mind a jah, ber, mind az enigma. Erre vonatkozott a kérdés. VAgy még így is jobban lehet kaszálni, ha nem adogatnak el tucatszám eniket és kevesebb a konkurencia a bot porpndon?

This post was edited by mikroman on Apr 20 2010 09:04am
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Apr 20 2010 09:04am
Quote (Ad4mz @ 20 Apr 2010 15:59)
nincs ava ^^
meg amúgysem engedném, hogy lecseréld a currentet :angry:


bazz hüle vok... sig-re gondoltam ofc :D

ava marad ahogy megbeszéltük
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Apr 20 2010 09:06am
Quote (mikroman @ 20 Apr 2010 16:03)
Lehet jól érted a kérdést, scak én nem értem a választ :)
Ha a dupe ugyanúgy megy, akkor hol éri meg jobban eladni 5-10 fg-ért egy-egy spiritet (amihez a rúna amúgy is úgy zuhog mint a tavaszi zápor), mint egy-egy enigmát. 350-380 egy HR az enihez és simán kijön anyagárból eladásnál is. HA mindent dupéznak ami kell hozzá, majd kirakják a rw-t, akkor megváltozik a kodja. Azaz egy eni árából annyit csalna össze bárki aki ismeri a dupét amennyit csak akar. Mégis tartja az árát mind a jah, ber, mind az enigma. Erre vonatkozott a kérdés. VAgy még így is jobban lehet kaszálni, ha nem adogatnak el tucatszám eniket és kevesebb a konkurencia a bot porpndon?


:P nem vagy te elég gyanakvó a piaccal szemben

itt akkora összeesküvés elmélet van a háttérben h csak na

amúgy meg a duperek hülyék lennének nagy mennyiségben kinyomni a hr-eket és ütni le az árat, nekik így tökéletes... szép lassú de biztos meggazdagodás míg a tömeggyártásnál megindul a piac és közel se biztos h a te hr-edet fogják megvenni
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 20 2010 09:09am
ehhehe. Akkor tehát mind benne van a kiugrani próbálókat meg helyből tarkónlövik a soldatik? :)
Egy-egy ügybuzgó csak lenne. Csak gyorsan kellene elárasztani a piacot, avgy több acc-ról. Aki már girnyózik a dupéval annak ez se okoznak lelkiismereti válságot. De lehet igazad van. Az eni runákon és a Lo-n kívül az összes többi már 50-60-ért is beszerezhető. Lehet tényleg naív vagyok :)

This post was edited by mikroman on Apr 20 2010 09:09am
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Apr 20 2010 09:11am
Quote (mikroman @ 20 Apr 2010 16:09)
ehhehe. Akkor tehát mind benne van a kiugrani próbálókat meg helyből tarkónlövik a soldatik? :)
Egy-egy ügybuzgó csak lenne. Csak gyorsan kellene elárasztani a piacot, avgy több acc-ról. Aki már girnyózik a dupéval annak ez se okoznak lelkiismereti válságot. De lehet igazad van. Az eni runákon és a Lo-n kívül az összes többi már 50-60-ért is beszerezhető. Lehet tényleg naív vagyok :)


kérdezd meg Tacsit az összeesküvés elméletéről az annik ügyében :) meglátod nem is olyan hülyeség ez :)
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 20 2010 09:15am
Quote (IvOjoGhuRT @ 20 Apr 2010 16:06)
:P nem vagy te elég gyanakvó a piaccal szemben

itt akkora összeesküvés elmélet van a háttérben h csak na

amúgy meg a duperek hülyék lennének nagy mennyiségben kinyomni a hr-eket és ütni le az árat, nekik így tökéletes... szép lassú de biztos meggazdagodás míg a tömeggyártásnál megindul a piac és közel se biztos h a te hr-edet fogják megvenni


az fg-n kívűl valami más hasznuk lesz belőle?
(én is naiv vagyok.. :( )
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 20 2010 09:20am
Quote (TassassinHc @ Apr 20 2010 03:15pm)
az fg-n kívűl valami más hasznuk lesz belőle?
(én is naiv vagyok.. :( )


Megszedik magukat aztán mindenkit lenooboznak meg gonoszul mosolyognak, mert az milyen "pro":)
Vagy egy részét Fg-ban tárolják, más részét meg eladják pénzért neten az amcsi kőgazdag enyhén túlsúlyos korhatárt erőteljesen alulról verdeső átlagfelhasználónak
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 20 2010 09:25am
nekik rohadtul nem erdekuk, h levigyek az arakat, ha csak nekik lenne hruk, akkor soha nem adnak olcsobban, az arat nem ok, hanem a valodi userek viszik lejebb, amikor tenyleg talalnak hrt...

a duper csak akkor viszi lejjebb az arait, ha mar nem veszik meg mert masok olcsobban adjak...
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293257Next
Closed New Topic New Poll