d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev18990919293382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 4 2010 12:06pm
Quote (Inakwo @ 4 Jun 2010 20:04)
ezt nem lehet tudni de más lenne a feelingje :s


már belegondolni is rossz számomra hogy a hőn szeretett csapatom hová fajulna teli sztárral :S nagyon nem tetszene az a barca még ha nyerne is .. épp a szerénységért szerettemés szeretem is ezt a barcát.

amugy szerinted José Morinho ellen képes lehet nyerni a Barcelona csapata Joseph Guardiola vezetésével? majd a 2010-2011-es spanyol bajnoki kiirásban?

This post was edited by ZeNoR on Jun 4 2010 12:07pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 4 2010 12:10pm
Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 19:06)
már belegondolni is rossz számomra hogy a hőn szeretett csapatom hová fajulna teli sztárral :S nagyon nem tetszene az a barca még ha nyerne is .. épp a szerénységért szerettemés szeretem is ezt a barcát.

amugy szerinted José Morinho ellen képes lehet nyerni a Barcelona csapata Joseph Guardiola vezetésével? majd a 2010-2011-es spanyol bajnoki kiirásban?


kétségkívül érdekes lesz

ha sikerül neki beszerezni azokat a játékosokat akiket akar akkor egy nagyon kemény és eredményes klubbot farag a realbol sajnos


de ennek lesz egy másik oldal a nézők akik ugye köztudott hogy utálják a realnál a csunya játékot. pedig murinyot nem érdekli hogy játszik a csapata csak nyerjen, ez lehet vissza üthet majd.

de szerintem ugyan ugy eredményes lehet ofc a barca
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 4 2010 12:15pm
Quote (Inakwo @ 4 Jun 2010 20:10)
kétségkívül érdekes lesz

ha sikerül neki beszerezni azokat a játékosokat akiket akar akkor egy nagyon kemény és eredményes klubbot farag a realbol sajnos


de ennek lesz egy másik oldal a nézők akik ugye köztudott hogy utálják a realnál a csunya játékot. pedig murinyot nem érdekli hogy játszik a csapata csak nyerjen, ez lehet vissza üthet majd.

de szerintem ugyan ugy eredményes lehet ofc a barca


Én szerintem kicsit beképzelt Morinho még ha van is mire :) de ha oda menne esetleg Milito akkor ki szorulna a kis padra Higuain? .. nevetséges lenne.. a csúnya játék miatt utálom Morinhot meg az erre való beképzeltségére.. Remélem Guardiola visszavág az El Classicokon a bl vereségért. nah megyek pihizni további jó fórumozgatást:)

This post was edited by ZeNoR on Jun 4 2010 12:16pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 4 2010 12:19pm
Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 19:15)
Én szerintem kicsit beképzelt Morinho még ha van is mire :) de ha oda menne esetleg Milito akkor ki szorulna a kis padra Higuain? .. nevetséges lenne.. a csúnya játék miatt utálom Morinhot meg az erre való beképzeltségére.. Remélem Guardiola visszavág az El Classicokon a bl vereségért. nah megyek pihizni további jó fórumozgatást:)


csocsi további jo szurkolást!

majd a VB-n!!
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Jun 5 2010 07:23am
nc ez a védelem
torghelle meg csak áll, sorra rúgdos fel mindenkit,
dzsudzsák tud itt csak valamit
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 5 2010 07:55am
Quote (SirCsimbok @ 5 Jun 2010 14:23)
nc ez a védelem
torghelle meg csak áll, sorra rúgdos fel mindenkit,
dzsudzsák tud itt csak valamit


egyiksem tud lofaszt se

menjenk sakkozni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 5 2010 08:05am
csodás meccs volt.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 5 2010 08:14am
Quote (Inakwo @ 5 Jun 2010 15:55)
egyiksem tud lofaszt se

menjenk sakkozni


nem láttam a meccset de borzalmas lehetett 6-1 lol ... de azért Dzsudzsák gólja szép volt

This post was edited by ZeNoR on Jun 5 2010 08:19am
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Jun 5 2010 10:26am
Quote (Inakwo @ 5 Jun 2010 14:55)
egyiksem tud lofaszt se

menjenk sakkozni


inkább gombfocizni

Quote (szabika @ 5 Jun 2010 17:26)
ezt a topikot hamarabb is bumpolhattad volna ^^

:DDDDDDDDDDDDD

This post was edited by SirCsimbok on Jun 5 2010 10:30am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 5 2010 10:26am
Quote (SirCsimbok @ Jun 5 2010 05:26pm)
inkább gombfocizni


ezt a topikot hamarabb is bumpolhattad volna ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293382Next
Add Reply New Topic New Poll