Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 19:06)
már belegondolni is rossz számomra hogy a hőn szeretett csapatom hová fajulna teli sztárral :S nagyon nem tetszene az a barca még ha nyerne is .. épp a szerénységért szerettemés szeretem is ezt a barcát.
amugy szerinted José Morinho ellen képes lehet nyerni a Barcelona csapata Joseph Guardiola vezetésével? majd a 2010-2011-es spanyol bajnoki kiirásban?
kétségkívül érdekes lesz
ha sikerül neki beszerezni azokat a játékosokat akiket akar akkor egy nagyon kemény és eredményes klubbot farag a realbol sajnos
de ennek lesz egy másik oldal a nézők akik ugye köztudott hogy utálják a realnál a csunya játékot. pedig murinyot nem érdekli hogy játszik a csapata csak nyerjen, ez lehet vissza üthet majd.
de szerintem ugyan ugy eredményes lehet ofc a barca