d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev18990919293232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Feb 8 2009 02:54pm
Quote (dunaicapa @ Sun, 8 Feb 2009, 21:51)
az egeszet vagy a hatralevöt ?


? nem ertelek.
2 nap mulva majd kiirja hogy 31 nap mulva lejar az a masik 10

This post was edited by vtibor on Feb 8 2009 02:55pm
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 8 2009 02:57pm
Quote (vtibor @ Sun, 8 Feb 2009, 21:54)
? nem ertelek.
2 nap mulva majd kiirja hogy 31 nap mulva lejar az a masik 10


ah koszi, ugy tudtam hogy egymastol fuggetlenul szamolodnak vissza
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Feb 8 2009 02:58pm
Quote (dunaicapa @ Sun, 8 Feb 2009, 21:57)
ah koszi, ugy tudtam hogy egymastol fuggetlenul szamolodnak vissza

nem, ezert szopas ha 40%+ van mint mondjuk ekszernek
neki 17x nap es az csak -10% smile.gif
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 8 2009 03:03pm
Quote (vtibor @ Sun, 8 Feb 2009, 21:58)
nem, ezert szopas ha 40%+ van mint mondjuk ekszernek
neki 17x nap es az csak -10% smile.gif


ohmy.gif szegeny IscratchMyAssSometimes =(
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2009 03:04pm
Quote (dunaicapa @ Sun, Feb 8 2009, 11:03pm)
ohmy.gif szegeny IscratchMyAssSometimes =(


az meg kicsoda? ohmy.gif
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 8 2009 03:05pm
Quote (Paszulyka @ Sun, 8 Feb 2009, 22:04)
az meg kicsoda? ohmy.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=18182903&f=13
most nezem mar amugy is banned =(
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 8 2009 03:08pm
Quote (dunaicapa @ Sun, 8 Feb 2009, 23:05)


banbol is van esely visszakerulni
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2009 03:08pm
Quote (dunaicapa @ Sun, Feb 8 2009, 11:05pm)


-21k fg
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 8 2009 03:12pm
Quote (GoreKnight9 @ Sun, Feb 8 2009, 10:08pm)
banbol is van esely visszakerulni


komolyan?^^
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 8 2009 03:16pm
Quote (Taszilo.^ @ Sun, 8 Feb 2009, 23:12)
komolyan?^^


hat vegulis fingom sincs de allitolag egy jol megszerkesztett megbano email vagy ilyenek
persze 1 kis ido jo ha eltelik a ban es a level kozott
dobinek is mondom hogy irjon majd 1 et
proba cseresznye
Go Back To Magyar Topic List
Prev18990919293232Next
Closed New Topic New Poll