d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 800.000 > Stop 'em
Prev18910111298Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Aug 28 2015 11:11am
Quote (helloujvagyok @ 28 Aug 2015 19:10)
sok lesz a white guilt fiúk ez már tényleg kezd nevetséges lenni:S


fehér büszkeség
Member
Posts: 38,170
Joined: Jul 24 2005
Gold: 16,753.07
Aug 28 2015 11:11am
az a baj tomi hogy hiaba akarod oket integralni, itt egy kézenfekvő példa
a ciganyasszony ugyanugy hordja a szivarvany osszes szineben pompazo szoknyat, ugyanugy orkul beszelnek a pujak es az oktatasban ugyanugy a 8 altalanos vagy esetleg egy szakmunkas a maximum (nagyon kevés kivétellel)
es ezek a szokasok nem úgy tűnik mintha kezdenenek elkopni

és itt egy MEGELŐZENDŐ példa:

az arab átszökik csadorban

aztán építi a mecsetet

és észre se veszed de már a torkodhoz szorítja a kést.

kérdés hogy ezt ki akarjuk-e várni.

akit megneveztél az utolso sorban az meg én vagyok amugy csak nem voltam itthon

This post was edited by lacketto on Aug 28 2015 11:14am
Member
Posts: 54,994
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,280.00
Aug 28 2015 11:14am
Ja es a legerzekenyebb tema amire nagyon sokan harapnak es neha nekem is identitasvalsagom van miatta:

Szerintem nem szabadna engednunk, hogy olyan emberek akik az adofizeto polgarok joindulatabol az allam penzebol elnek egynel tobb gyereket vallalhassanak.

Tudom, hogy alapveto emberi jog szaporodni, es tudom hogy nem vagyok jo liberalis, de egyszeruen elitelem ha valaki nyomorusagos korulmenyek koze gyereket szul.

Vonatkozik ez allampolgarokra es migransokra mindenutt.

A szegenysegbol az egyik legjobb kiut egy europai orszagban ha nem vallalsz sok gyereket.

Szerintem Magyarorszag fejlodesenek is az lenne a kulcsa ha iszonyatosan feltuningolnak a sex-edet a sulikban illetve ingyenesen elerhetove tennek a fogamzasgatlast mindenki szamara.
Member
Posts: 38,170
Joined: Jul 24 2005
Gold: 16,753.07
Aug 28 2015 11:15am
Quote (josheide @ Aug 28 2015 06:14pm)
Ja es a legerzekenyebb tema amire nagyon sokan harapnak es neha nekem is identitasvalsagom van miatta:

Szerintem nem szabadna engednunk, hogy olyan emberek akik az adofizeto polgarok joindulatabol az allam penzebol elnek egynel tobb gyereket vallalhassanak.

Tudom, hogy alapveto emberi jog szaporodni, es tudom hogy nem vagyok jo liberalis, de egyszeruen elitelem ha valaki nyomorusagos korulmenyek koze gyereket szul.

Vonatkozik ez allampolgarokra es migransokra mindenutt.

A szegenysegbol az egyik legjobb kiut egy europai orszagban ha nem vallalsz sok gyereket.

Szerintem Magyarorszag fejlodesenek is az lenne a kulcsa ha iszonyatosan feltuningolnak a sex-edet a sulikban illetve ingyenesen elerhetove tennek a fogamzasgatlast mindenki szamara.


tfw egyetertunk
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Aug 28 2015 11:16am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 28 2015 06:11pm)
fehér büszkeség


nem de ez a csak mi tehetünk arról hogy ők szarul élnek és kötelességünk megmenteni őket a másik szélsőség:S
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Aug 28 2015 11:16am
Quote (aki_jojjon_poezni @ Aug 28 2015 04:59pm)
be ne szarjak már azért mert borzalom ahonnan jönnek, a világon még ennél sokkal szarosabb helyek is vannak ahol szó szerint nincs mit enni, folyamatosan betegek és nincs megfelelő egészségügyi ellátás, a következő bekezdéssel rá is cáfolsz a saját állításodra

hogy hova kéne tenni őket? a saját országukban kell tartani, hadsereget a határhoz és aki el akar szökni azt visszafordítani hogy ne csak ahhoz legyél bátor hogy többezer kilométereket gyalogolsz - a kurva anyádat hogy tömjék a pofádat meg ellássanak - hanem ahhoz is hogy harcolj a kibaszott hazádért és azért hogy rend legyen, ha még mindig menni akar akkor agyonlőni
amerika is néha megszórja őket de addig úgysem fognak komolyabb erőt felmutatni amig egyedül vannak mint a lófasz mert a helyi erők és bevethető emberek is inkább elfutnak a gecibe

hozzák ide a kibaszott betegségeiket, 2 hete még kecskével kúrt, lehet hogy most meg már egy ismerősöddel, a mi pénzünkön élősködnek és teljességgel haszontalanok miközben tízmilliárdokat költünk arra hogy MEGPRÓBÁLJUK ezeket az embereket kívül tartani, 0 sikerrel bár lássuk be ennél a fostos kerítésnél bármi jobb lenne (továbbra is a golyóra voksolnék). arról nem is beszélve hogy bármelyikük lehet veszélyforrás, nincsenek megszűrve, lehet hogy valamelyik pont abban a boltban fogja felrobbantani magát amiben válogatod a kiflit aztán majd a bolt romjain építik a kibaszott mecsetüket.

attól hogy az ő országukban áll a szar nem jelenti azt hogy fél europan keresztül fel kell borítani a rendet. amikor a balkánon baszták egymást ezelőtt 10 évvel akkor is többnyire az ország egyik feléből a másikba menekültek az emberek, nem németországba meg angliába SZÁZEZRÉVEL.

természetesen nem várom el hogy bárki is egyetértésen velem de azért nem térdeljünk már le eléjük hogy a bölénykankós faszukat is fényesre nyaljuk mert """""""háborús menekültek"""""""


Azon gondolkoztam funyiras kozben, hogy ha joe vagy en irtam volna ezt a hozzaszolast, akkor merre tartott volna a fonal
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 28 2015 11:18am
Quote (josheide @ Aug 28 2015 05:14pm)
Ja es a legerzekenyebb tema amire nagyon sokan harapnak es neha nekem is identitasvalsagom van miatta:

Szerintem nem szabadna engednunk, hogy olyan emberek akik az adofizeto polgarok joindulatabol az allam penzebol elnek egynel tobb gyereket vallalhassanak.

Tudom, hogy alapveto emberi jog szaporodni, es tudom hogy nem vagyok jo liberalis, de egyszeruen elitelem ha valaki nyomorusagos korulmenyek koze gyereket szul.

Vonatkozik ez allampolgarokra es migransokra mindenutt.

A szegenysegbol az egyik legjobb kiut egy europai orszagban ha nem vallalsz sok gyereket.

Szerintem Magyarorszag fejlodesenek is az lenne a kulcsa ha iszonyatosan feltuningolnak a sex-edet a sulikban illetve ingyenesen elerhetove tennek a fogamzasgatlast mindenki szamara.


miért ne csináljon 8 gyereket a cigánylány, amikor annyi támogatást kap utánuk, hogy a férje már elinni nem tudja?
szerinted hány 16-18 éves KISLÁNYT látok nap mint nap a nyolcadik kerületben ahogy a gyereke(i)t sétáltatja
Member
Posts: 22,419
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,967.77
Aug 28 2015 11:19am
Quote (lacketto @ Aug 28 2015 06:11pm)
az a baj tomi hogy hiaba akarod oket integralni, itt egy kézenfekvő példa
a ciganyasszony ugyanugy hordja a szivarvany osszes szineben pompazo szoknyat, ugyanugy orkul beszelnek a pujak es az oktatasban ugyanugy a 8 altalanos vagy esetleg egy szakmunkas a maximum (nagyon kevés kivétellel)
es ezek a szokasok nem úgy tűnik mintha kezdenenek elkopni

és itt egy MEGELŐZENDŐ példa:

az arab átszökik csadorban

aztán építi a mecsetet

és észre se veszed de már a torkodhoz szorítja a kést.

kérdés hogy ezt ki akarjuk-e várni.

akit megneveztél az utolso sorban az meg én vagyok amugy csak nem voltam itthon


Pár százaléknál több nem fog integrálódni. Kb. a cigányok közül is ennyi tudott több száz év alatt, a többiek megmaradtak olyannak, amilyenek.

Quote (Jancsipapa @ Aug 28 2015 06:16pm)
Azon gondolkoztam funyiras kozben, hogy ha joe vagy en irtam volna ezt a hozzaszolast, akkor merre tartott volna a fonal


+20 oldal flame ofc.

Amúgy megborotválkoztál már?

This post was edited by -joey- on Aug 28 2015 11:20am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 28 2015 11:20am
Quote (-joey- @ Aug 28 2015 05:19pm)
Pár százaléknál több nem fog integrálódni. Kb. a cigányok közül is ennyi tudott több száz év alatt, a többiek megmaradtak olyannak, amilyenek.


igen, csak az amúgy is virágzó gazdasága ennek a csodás országnak már egy erősebb fingtól is összedől, nem hogy még ettől
Member
Posts: 54,994
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,280.00
Aug 28 2015 11:21am
Quote (llllllllllll @ 28 Aug 2015 18:10)
hát engem továbbra se győztél meg, hogy miért kell a fizetésem x%-át az etetésükre költenünk
közbe meg retteghetek, hogy amikor este jövök haza a keletinél, akkor vajon nyakon fog e szúrni valamelyik 30 iqval rendelkező kecskepásztor, hogy eladja a telefonomat fél kiló kenyérért


Nope, az nem allapot , hogy a keletiben tanyaznak. De lassan reagalt kormany, szar a kerites, es meg ha ossze is szednek oket nincs hova vinni oket.

+ Azzal, hogy ennyit beengedtunk csak meg tobb menekultet invitaltunk. Sziria egy 22 millios orszag, Irak meg vagy 30.
En is tartok tole hogy mi lesz ha eszkalalodik a helyzet.

De valamennyit meg kell probalnunk befogadni, mert nekunk az eletszinvonalunk icike picike esese nekik az eletet jelentheti.

Ugyanakkor szelektalnunk kene, mert az alapveto keszsegek nelkuli emberek hosszutavu terhet jelentenek a befogado orszagokra.

Meg kene talalnunk kozuluk azokat akikben megvan a potencial, hogy Europat jobb hellye tegyek. De dunno hogyan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111298Next
Add Reply New Topic New Poll