d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Eszel?
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 16 2015 04:01am
Quote (sylke @ 16 Jan 2015 11:00)
igen :)


:)
keresd vissza a postjaimat
ha talalsz egy ilyet veszek neked egy házat

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 16 2015 04:02am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 16 2015 04:05am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jan 2015 12:01)
:)
keresd vissza a postjaimat
ha talalsz egy ilyet veszek neked egy házat


jolvan, addig ne vegyél levegöt amig keresem kérlek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 16 2015 04:07am
Igen mert te mindig tokeletesen ervelsz es nem csak a sajat oldaladrol szarmazo emberek erveit tartod relevansnak a temaban.
Member
Posts: 1,043
Joined: Nov 28 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 16 2015 04:07am
4 tükörtojás 4 zsemlével fél liter tejjel, 11kor reggelire... fasznak alszok ilyen sokat.. >.<
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 16 2015 04:09am
Quote (SlayStatioN @ Jan 16 2015 11:07am)
4 tükörtojás 4 zsemlével fél liter tejjel, 11kor reggelire... fasznak alszok ilyen sokat.. >.<


Imadsz enni, de azert szart eszel?
Member
Posts: 1,043
Joined: Nov 28 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 16 2015 04:13am
Quote (Karan2_Returned @ Jan 16 2015 11:09am)
Imadsz enni, de azert szart eszel?


Ez nem szar, fehérje és szénhidrát...

Btw anyám nincs itthon és ilyen időtájt valahogy nincs kedvem elkezdeni főzni...
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 16 2015 04:25am
125g paradicsomos bab + 250g bacon fél liter tejeskávé meg kenyér
megy a bulk
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 16 2015 04:28am
ontopic, tegnap reggeli nem volt, ebédre 2k~ vacsorára 1.2k
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 16 2015 05:57am
Quote (SlayStatioN @ Jan 16 2015 12:13pm)
Ez nem szar, fehérje és szénhidrát...

Btw anyám nincs itthon és ilyen időtájt valahogy nincs kedvem elkezdeni főzni...


A kenyér/zsemle/péksütemények főleg azért nem a legjobbak, mert egyrészt semmi mikrotápanyag/rost, illetve ki tudja mit adnak hozzá. Pár napja megnéztem a boltban egy kenyeret és margarint is tartalmazott.

This post was edited by championmath on Jan 16 2015 05:58am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 16 2015 06:25am
még nem ettem ma
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll