Quote (SlayStatioN @ Jan 16 2015 12:13pm)
Ez nem szar, fehérje és szénhidrát...
Btw anyám nincs itthon és ilyen időtájt valahogy nincs kedvem elkezdeni főzni...
A kenyér/zsemle/péksütemények főleg azért nem a legjobbak, mert egyrészt semmi mikrotápanyag/rost, illetve ki tudja mit adnak hozzá. Pár napja megnéztem a boltban egy kenyeret és margarint is tartalmazott.
This post was edited by championmath on Jan 16 2015 05:58am