d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 29 2014 07:00am
Quote (Fej @ Nov 29 2014 01:27pm)
kezdetetkor megszivattak azzal, hogy kuldenek egy progit amivel kitudod venni a runeokat az rwbol es ujra lehet rollozni a vegtelensegig, elfogadtam, elinditottam, majd kidobalta az osszes itemem a foldre, kilepett a gamebol, majd kikapcsolta a gepemet, hogy eselyem se legyen visszalepni mielott felszedi a masik a cuccaimat :D voltam olyan geci es en is tovabbkuldtem vkinek, asszem ugyanezzel a szoveggel, o is elhitte, elinditotta stb

ra kb 10 evre, itt hunsubon volt topic, hogy mi volt bneten regen az acc neved, beirtam, hogy PeneszGomba, erre kiderult, hogy a srac akinek kuldtem a progit, ringli vmi haverja, aztan jott ringli (meg talan meg alestorm, asszem ez volt a neve), aki minden topicomba beirta, 25-os betumerettel, pirossal, hogy SCAMMER, illetve ringli itt subon oldalakon keresztul sarazott es meg erre a mondatara emlekszem "en mindenkit birok itt, csak fejt utalom" ;( ez igy eleg kellemetlen volt


egy ilyen programmal engem is beszivatott valaki egyszer, de mar nem emlekszem a reszletekre

mondjuk akkor meg rajtam is ilyen random sraga cuccok voltak kb

az elso pofon az internettol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 29 2014 07:01am
Quote (sylke @ 29 Nov 2014 14:45)
!(én mindenkit birok)


Quote (Anarkin @ 29 Nov 2014 14:51)
hmm


fixáltam neked

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 29 2014 07:09am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 29 2014 07:02am
Quote (TresholdOfUniverse @ 29 Nov 2014 15:00)
egy ilyen programmal engem is beszivatott valaki egyszer, de mar nem emlekszem a reszletekre

mondjuk akkor meg rajtam is ilyen random sraga cuccok voltak kb

az elso pofon az internettol


Én meg először nem fogadtam el egy ismerőstől sem az fcr/fhr/ias hackot, mert azt hittem le akar húzni. Még el is küldtem miatta a picsába.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 29 2014 07:48am
egyszer szar sorrendben raktam ki egy spiritet
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 29 2014 10:44am
Quote (RRC @ 29 Nov 2014 13:49)
tehát többször is áldozat voltál


Egyszer sem. ;)
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 29 2014 11:53am
DIR nevében.

Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Nov 29 2014 12:00pm
Quote (Genthor @ Nov 29 2014 05:53pm)
DIR nevében.

http://2.ii.gl/Jz1SkbEI3.jpg


dir mekkora 1 értelmi fogyatékos volt
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Nov 29 2014 02:06pm
először játszottam a d2vel online ( kb 2 hónap után tudtam mi menyit ér) leltem egy +2es pala prisma 30/20as red kite shieldet és kaptam érte egy sojt (nemtudm mire kellett a barbárra) aztán vígan használtam mentem hell cowozni, lehaltam vagy 6x és mondom kilépek meg vissza a gearem meg sehol csak egy cudgel volt a kezébe mert véletlen rákattintottam és azzal is lehaltam , na ott vörösödtem rendesen még a fater is nézett hogy mi bajom van, meg ment a kurvaanyázás , és akkor mondta hogy mára eleget játszottam xd ( voltam vagy 12 éves :D)

a másikat 2009ben szoptam be itt jspn a játékban hirdettek egy oldalt ami hasonló mint a d2jsp , én meg vígan beregisztráltam ugyan azzal a kóddal mint amit itt használtam, és kiderült hogy kamu oldal volt, le is nyulták a d2jsps accom...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 30 2014 03:58am
amugy a dnd-s trukk hogy is volt? lusta vagyok utána guglizni, pls valalki roviden irja mar le ^^
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 30 2014 04:11am
Quote (jarabekg @ Nov 30 2014 09:58am)
amugy a dnd-s trukk hogy is volt? lusta vagyok utána guglizni, pls valalki roviden irja mar le ^^


egy parancs volt a d2-ben, hogy do not disturb- vagyis ne zavarjanak whispekkel, és ezt kirta annak aki rádírt.
sok idióta meg elhitte hogy a /dnd parancs után beírja az accot pwt és úgy fog pl dupeolni, főleg h nemis tudták h mi az.

Az elkövetőnek annyi dolga volt hogy ráír, és kiírja azt, amit a srác kiírt a /dnd szöveg után
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll