d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Karácsonyi Ajándékok Topic
Prev18910111221Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 28 2014 07:54am
Quote (jarabekg @ 28 Nov 2014 15:43)
nevettem


minek irod be hogy nevettél?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 28 2014 07:54am
közösen vettünk egy xboxot, más nemhiszem hogy lesz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 28 2014 07:57am
Quote (rapiddani @ 28 Nov 2014 15:54)
közösen vettünk egy xboxot, más nemhiszem hogy lesz


csak beni meg ne lássa ezt a postot
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 28 2014 08:01am
Quote (rapiddani @ Nov 28 2014 01:54pm)
közösen vettünk egy xboxot, más nemhiszem hogy lesz


lassan 5éve vagyunk együtt, már a menyasszonyom , igazából sokkal jobban örülünk már mindketten azoknak a cumóknak amik " hasznosak" és együtt választjuk ki, egyedül szülinapra szoktam meglepni, bár 2éve már azt is együtt választjuk ki.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 28 2014 08:08am
Kap mindenki egy orat...





Hogy eltunjon a hazbol es nyugodtan odahivhassam a sunat es vegigdugjuk a karacsonyt.

Inb4 draga a kurva tobb napra.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 4 2014 12:44pm
Haveromek jonnek ide, vendegul latom oket nekik is vettem ajandekokat..

Egyik haver: Jager 0,6l díszdobozban
Masik haver: Egyik parfümöm, ami a barátnőjének nagyon bejött, de én utaltam-ergo nem hasznaltam soha + Celebrations csoki
Haver baratnoje: Ferrero rocher, Kozmetikai lófaszcsomag, Oreos csoki
Kereszlanyom: egy 80cm-eres nagy plüss + apróságok
Anyum: Olvasót vettünk neki közösen tesómmal

ennyi eddig. minden megtakarított pénzem oda.. imádom a karácsonyt

This post was edited by AngryBug on Dec 4 2014 12:44pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 4 2014 12:48pm
Quote (AngryBug @ Dec 4 2014 06:44pm)
Kereszlanyom: egy 80cm-eres nagy plüss + apróságok


az én eresem csak 16 centi de szívesen felajánlom :biggrin.gif:
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 4 2014 12:53pm
Quote (AngryBug @ Dec 4 2014 07:44pm)
Haveromek jonnek ide, vendegul latom oket nekik is vettem ajandekokat..

Egyik haver: Jager 0,6l díszdobozban
Masik haver: Egyik parfümöm, ami a barátnőjének nagyon bejött, de én utaltam-ergo nem hasznaltam soha + Celebrations csoki
Haver baratnoje: Ferrero rocher, Kozmetikai lófaszcsomag, Oreos csoki
Kereszlanyom: egy 80cm-eres nagy plüss + apróságok
Anyum: Olvasót vettünk neki közösen tesómmal

ennyi eddig. minden megtakarított pénzem oda.. imádom a karácsonyt


:thumbsup:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 4 2014 12:54pm
Quote (AngryBug @ 4 Dec 2014 20:44)
Haveromek jonnek ide, vendegul latom oket nekik is vettem ajandekokat..

Egyik haver: Jager 0,6l díszdobozban
Masik haver: Egyik parfümöm, ami a barátnőjének nagyon bejött, de én utaltam-ergo nem hasznaltam soha + Celebrations csoki
Haver baratnoje: Ferrero rocher, Kozmetikai lófaszcsomag, Oreos csoki
Kereszlanyom: egy 80cm-eres nagy plüss + apróságok
Anyum: Olvasót vettünk neki közösen tesómmal

ennyi eddig. minden megtakarított pénzem oda.. imádom a karácsonyt


Tetszett a haverod baratnojenek, MI

Csak nehogy igy add at neki, hogy: "Multkor tetszett nagyon az illata a baratnodnek." mert lebuksz. ;(
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 4 2014 12:54pm
Quote (Senee @ Dec 4 2014 06:48pm)
az én eresem csak 16 centi de szívesen felajánlom :biggrin.gif:


az az apróság

Quote (Baleee @ Dec 4 2014 06:54pm)
Tetszett a haverod baratnojenek, MI

Csak nehogy igy add at neki, hogy: "Multkor tetszett nagyon az illata a baratnodnek." mert lebuksz. ;(


sajnos tudja :D de örülni fog neki

legalábbis remélem

nem rajtam érezte, hanem mutattam neki, és neki bejött.. ez mentségemre szóljon :c

This post was edited by AngryBug on Dec 4 2014 12:56pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111221Next
Add Reply New Topic New Poll