Quote (AngryBug @ 4 Dec 2014 20:44)
Haveromek jonnek ide, vendegul latom oket nekik is vettem ajandekokat..
Egyik haver: Jager 0,6l díszdobozban
Masik haver: Egyik parfümöm, ami a barátnőjének nagyon bejött, de én utaltam-ergo nem hasznaltam soha + Celebrations csoki
Haver baratnoje: Ferrero rocher, Kozmetikai lófaszcsomag, Oreos csoki
Kereszlanyom: egy 80cm-eres nagy plüss + apróságok
Anyum: Olvasót vettünk neki közösen tesómmal
ennyi eddig. minden megtakarított pénzem oda.. imádom a karácsonyt
Tetszett a haverod baratnojenek, MI
Csak nehogy igy add at neki, hogy: "Multkor tetszett nagyon az illata a baratnodnek." mert lebuksz. ;(