Quote (josheide @ Nov 19 2014 09:38pm)
Szerintem penzt csinalni nem feltetlen egyenlo a munkaval.
also fun fact: a kozmunka nem szamit munkanak a munka torvenykonyve alapjan.
Szerintem sem. De ha ennyire nem vagytok kepeseg elragaszkodni es absztraktan gondolkodni mit kezdjek veletek...
Bármi lehet munka. A maffiozok is munkat vegeznek, es az ovodasok is amikor zsirkretaval rajzolnak, vagy hangyat esznek.
Vannak valtozok amik tulajdonsagai lehetnek egy munkanak.
Pl hogy kap e erte az ember penzt
Vagy hogy legalis e
Vagy hogy tisztelendo re
Vagy hogy megbecsult e
Vagy hogy produktiv e
Ezeknek lehet kevereke, sracok gondolkodjatok mar halmazokban ha mar kategkrizhalni akartok