Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 16 2014 04:42pm)
Hiába mondanák rá, hogy nem jó, ha egyszer jó. Bár ez elég szubjektív. Leginkább arra gondoltam, hogy ha olyan lenne, ami egy Diablon nevelkedett réteg megítélése alapján szuper lenne (visszaadná azt a beteg, darkos hangulatot) akkor az az átlagnéző számára mennyire lenne befogadható.
az igaz és mondjuk azért is lehetne megcsinálni jóra mert diablo mi?! kaszálás fröcsög a vér végtagok hack slash
és hát mi az igénye az átlagparasztnak?! follyon a vér meg fröcsögjön a geci az amazon csöscére
ergo az is élvezné aki nem vágja mi az a diablo