Quote (jarabekg @ Nov 24 2014 01:39am)
hat, en nem ismerem benyokat, de ha valaki megkerdezi toeld a villamoson, hogy leulhet-e melled, nem az ra a valasz, hogy miert, te ki a fasz vagy?
also januoccset sem vedte senki ha ol emlekszem, sot a flame egy reszet meg neki is cimeztek, hogy verjen egy kis eszt az ocskos fejebe, kulonben baj lesz
ma már kétszer megvertem btw
Quote (GoreKnight9 @ Nov 24 2014 01:30am)
ez a benyoka gyerek biztos valami regimotoros occsehuga mert nagyon vedtetek cptvel szemben
miert ne lehetne bunko vele? ez itt a hunsub
a totál felesleges flame meg bunkóság miatt írtam ide, nem ismerem én sem