d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Izmos Vitatopic Attempt # 2 > Vote Or Die
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 8 2014 12:12pm
Quote (Fezmin @ 8 Nov 2014 19:58)
Zsofi valószínüleg jobban megbecsülné magát, mert megtanulta, hogy nem jön semmi magától, meg kell érte dolozni. Feltételezhetően ezen hozzáállás okán ért el kiemelkedő eredményeket. Nem áldozatként kezelte magát, hanem fordítani akart a sorsán.

Anna valószinüleg kicsit lazábban kezeli mint az életet, mint a munkát, hiszen a jó dolgok bizonyos mértékben "alá voltak tolva".

Persze ez mind csak feltételezés, hiszen a személyisége határozza meg az embert, bár nyilván befolyásoló tényező az, hogy miben nőtt fel/honnan jött.

Egy szó mint száz: Zsófi


Hat Annanak lehet a fonok is alatolna aztan.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 8 2014 01:09pm
amenyiknek nagyobb a melle
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 8 2014 01:15pm
Quote (Akizk @ 8 Nov 2014 21:09)
amenyiknek nagyobb a melle


A sok ilyen post utan, kenytelen vagyok erdemi temat feldobni a topic szamara, mert ez igy nem mehet tovabb.

Formas feszes/kemeny cickok>togyek.

Marmint lehet a nagy cickos is formas, feszes, de minel nagyobb, annal inkabb megy el a togy iranyaba.

Discuss.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 8 2014 01:26pm
Quote (Baleee @ 8 Nov 2014 21:15)
A sok ilyen post utan, kenytelen vagyok erdemi temat feldobni a topic szamara, mert ez igy nem mehet tovabb.

Formas feszes/kemeny cickok>togyek.

Marmint lehet a nagy cickos is formas, feszes, de minel nagyobb, annal inkabb megy el a togy iranyaba.

Discuss.


busty petite
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 8 2014 02:02pm
Quote (xGurke @ Nov 8 2014 03:05pm)
Csak sajnalni tudom azt akinek munkavallalasnal a penz fobb befolyasolasi tenyezo
Az ilyenek érdemlik meg hogy szar munkajuk legyen es megnyomorodjanak mikozben sirnak hogy szar a munkajuk
Csapagy csapagy a csapagy


Nem arrol volt szo hogy te ilyen vagy-e. Arrol, hogy az emberek nagy resze igen, ezert lehet vele szamolni. En nap mint nap beszelek emberekkel, es ha valtani akarnak mert szarok a korulmenyek akkor maguktol valtanak, viszont jobb berrel a kenyelmes munkahelyu embereket is el lehet csabitani. Legtobbszor wgy ember ha sokat van egy cegnel, es fejlodik, ugy erzi a piachoz kepest nem kapja meg a fizeteset akkor konnyen elcsabithato.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 8 2014 02:43pm
Quote (anyd @ Nov 8 2014 09:02pm)
Nem arrol volt szo hogy te ilyen vagy-e. Arrol, hogy az emberek nagy resze igen, ezert  lehet vele szamolni. En nap mint nap beszelek emberekkel, es ha valtani akarnak mert szarok a korulmenyek akkor maguktol valtanak, viszont jobb berrel a kenyelmes munkahelyu embereket is el lehet csabitani. Legtobbszor wgy ember ha sokat van egy cegnel, es fejlodik, ugy erzi a piachoz kepest nem kapja meg a fizeteset akkor konnyen elcsabithato.


gz? achievement unlocked? vagy wtf
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 8 2014 02:45pm
Quote (xGurke @ 8 Nov 2014 15:05)
Csak sajnalni tudom azt akinek munkavallalasnal a penz fobb befolyasolasi tenyezo
Az ilyenek érdemlik meg hogy szar munkajuk legyen es megnyomorodjanak mikozben sirnak hogy szar a munkajuk
Csapagy csapagy a csapagy


ja hát ha apuci havi 2 milkát keres akkor nem a pénz a legfontosabb valóban.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 8 2014 02:45pm
Quote (Taszilo.^ @ Nov 8 2014 09:43pm)
gz? achievement unlocked? vagy wtf


yy rici vagyok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 8 2014 04:14pm
Quote (josheide @ 8 Nov 2014 16:18)
Epp politikafilozofiaztam. Az intuitiv valasz persze az, hogy a szerenyebb korulmenyek kozul jovo de jobb kepessegu embert tamogassuk, de az, hogy miert az nem olyan egyertelmu.

Vegso soron, mind az szocialis korulmenyek mind a tehetseg ugyanolyan, rajtad kivul allo dolgok.

Kivancsi voltam ti hogyan gondolkodtok a temaban. Szerintem egesz jo topiq lett.


szerintem rohadtul nem fair céltudatosan azt választani aki rosszabb körülmények közül jött, csak azért mert rosszabb körülmények közül jött
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 8 2014 04:18pm
Quote (Fezmin @ 8 Nov 2014 18:58)
Zsofi valószínüleg jobban megbecsülné magát, mert megtanulta, hogy nem jön semmi magától, meg kell érte dolozni. Feltételezhetően ezen hozzáállás okán ért el kiemelkedő eredményeket. Nem áldozatként kezelte magát, hanem fordítani akart a sorsán.

Anna valószinüleg kicsit lazábban kezeli mint az életet, mint a munkát, hiszen a jó dolgok bizonyos mértékben "alá voltak tolva".

Persze ez mind csak feltételezés, hiszen a személyisége határozza meg az embert, bár nyilván befolyásoló tényező az, hogy miben nőtt fel/honnan jött.

Egy szó mint száz: Zsófi

Ez is olyan, hogy akkor nézzük meg milyen is az a jó módú család ahonnan jött, nem mindegy, hogy valami újgazdag familia, vagy ősrégi lordokháza növendék, meg hogy milyen mentalitással nevelték, meg hogy a szegény familia ugyan így, mert ugyan úgy lehet szarházi vagy becsületes jóképességű keményen dolgozó ember mind a kettő ugyan annyi eséllyel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll