d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Blizzcon 2014
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2014 01:45am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Nov 2014 08:29)
nekem ez pont nem tetszik annyira
ez az aranyszin eleg fuxos imo :D


nekem tetszik, ilyen oldschool hatast kolcsonoz neki :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 8 2014 04:25am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 7 2014 11:41pm)
98 óta nem adtak ki olyan játékot, ami nem warcraft, starcraft vagy diablo univerzum folytatása.
98-ban jelent meg a starcraft és akkor már volt diablo (96) meg warcraft 1-2 is.

Azóta nem csináltak semmi mást.


hidd el, 33x ekkora hype lett volna, ha mondjuk d2höz adnak ki valamit.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 04:35am
Quote (TrollBoss @ 8 Nov 2014 12:25)
hidd el, 33x ekkora hype lett volna, ha mondjuk d2höz adnak ki valamit.


Én nem mondtam, hogy nem.

De amúgy szerintem csak az emberek szája nagy. Ha a d2-höz csinálnának valamit, akkor a hype hatalmas lenne, és szerintem hatalmas pofára esés is utána, amikor két hét alatt ki is fújt az egész.

Jó volt a d2, én is sokat toltam, de vége van. Megy a doom, duke nukem 3d, quake 1 mellé a polcra emléknek.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 8 2014 04:37am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 8 2014 11:35am)
Én nem mondtam, hogy nem.

De amúgy szerintem csak az emberek szája nagy. Ha a d2-höz csinálnának valamit, akkor a hype hatalmas lenne, és szerintem hatalmas pofára esés is utána, amikor két hét alatt ki is fújt az egész.

Jó volt a d2, én is sokat toltam, de vége van. Megy a doom, duke nukem 3d, quake 1 mellé a polcra emléknek.


meg a d3 mellé loool
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 04:38am
Quote (TrollBoss @ 8 Nov 2014 12:37)
meg a d3 mellé loool


Az inkább a kuka felé araszol. Szerencsére nincs fizikai példányom belőle.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 8 2014 05:24am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 11:35)
Én nem mondtam, hogy nem.

De amúgy szerintem csak az emberek szája nagy. Ha a d2-höz csinálnának valamit, akkor a hype hatalmas lenne, és szerintem hatalmas pofára esés is utána, amikor két hét alatt ki is fújt az egész.

Jó volt a d2, én is sokat toltam, de vége van. Megy a doom, duke nukem 3d, quake 1 mellé a polcra emléknek.


Szerintem a d2 úgy jó ahogy van, már nincs mit rajta fejleszteni (attól függetlenül hogy kihalófélben van)
De igazad van, hogy mi régi játékosok már kinőttük (nem tud újat mutatni) az új, fiatal játékosok meg inkább egy szebb grafikával ellátott játékot fog tolni. A d2 ideje lejárt, viszont ha van hall of games akkor ott a minden idők legjobbjai közé sorolható.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 8 2014 05:25am
a blizzconos legacy of void gamekről tud valaki linket?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2014 05:35am
Quote (Anarkin @ 8 Nov 2014 12:25)
a blizzconos legacy of void gamekről tud valaki linket?


http://www.youtube.com/watch?v=k8O2Bo0VaDQ
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 8 2014 08:55am
ezt igy meg a teljesseg igenye nelkul, kopipesztelve:

[4:07:38 AM] Péter Somogyi: idei legjobb jelmez a blizzconon
[4:07:39 AM] Péter Somogyi: http://i.imgur.com/ZE0poTl.jpg
[4:07:43 AM] Péter Somogyi: "an achievement"
[4:09:59 AM] Péter Somogyi: http://i.imgur.com/pqm3En9.jpg
[4:10:02 AM] Péter Somogyi: "cuddle bear"
[4:12:15 AM] Péter Somogyi: http://i.imgur.com/Cbf8Slh.jpg
[4:12:19 AM] Péter Somogyi: "level 2 witch doctor noob"
[4:18:42 AM] Péter Somogyi: http://i.imgur.com/vugz8sV.jpg
[4:18:45 AM] Péter Somogyi: "rexxar and misha"
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll