Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 11:35)
Én nem mondtam, hogy nem.
De amúgy szerintem csak az emberek szája nagy. Ha a d2-höz csinálnának valamit, akkor a hype hatalmas lenne, és szerintem hatalmas pofára esés is utána, amikor két hét alatt ki is fújt az egész.
Jó volt a d2, én is sokat toltam, de vége van. Megy a doom, duke nukem 3d, quake 1 mellé a polcra emléknek.
Szerintem a d2 úgy jó ahogy van, már nincs mit rajta fejleszteni (attól függetlenül hogy kihalófélben van)
De igazad van, hogy mi régi játékosok már kinőttük (nem tud újat mutatni) az új, fiatal játékosok meg inkább egy szebb grafikával ellátott játékot fog tolni. A d2 ideje lejárt, viszont ha van hall of games akkor ott a minden idők legjobbjai közé sorolható.