d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev18910111219Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 08:43am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 6 2014 03:42pm)
latom tuskesfasz megint bekattant.
nem tesz jot neki az iskola, tul sokaig van gyogyszer nelkul


ty info

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 6 2014 08:45am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 03:42pm)
Hanyagoljuk inkább, vannak dolgok amiket nem lehet down szindrómával megérteni.



Azért köszönjük hogy bepillantást adtál sérült életedbe
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 08:46am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 03:42pm)
Hanyagoljuk inkább, vannak dolgok amiket nem lehet down szindrómával megérteni.


pl azt, hogy a kilo = 1000
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 08:47am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 02:42pm)
Hanyagoljuk inkább, vannak dolgok amiket nem lehet down szindrómával megérteni.


igazad van, mi lehetünk a hülyék
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 6 2014 08:52am
látom magamelőtt ahogy smat bemegy és kér egy 2 és fél kilós steaket
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 08:54am
Quote (Anarkin @ Nov 6 2014 02:52pm)
látom magamelőtt ahogy smat bemegy és kér egy 2 és fél kilós steaket


"főleg" autós társaságban
tegnap két kilóval ment haza

This post was edited by xGurke on Nov 6 2014 08:55am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 08:59am
vannak olyan helyek, ahol 5 kilóval lehet repeszteni

Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 09:04am
Quote (xGurke @ 6 Nov 2014 14:47)
igazad van, mi lehetünk a hülyék


Mit nem tudsz azon megérteni hogy a kiló szlengben 100-at is jelenthet?
Member
Posts: 15
Joined: Nov 6 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 09:05am
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10527808_608685202577397_7039876398745319696_n.jpg?oh=86dbe95ea3a5be18a527875640ce0aaf&oe=54EC9A63

rajosan a cabriomban

amugy egy 2006-2007-es bmw 320d-t szeretnek majd venni nemsokara, meg mindig nem jutottam el odaig pedig mar miota tervezem :X de szoba johet meg vw passat VI highline

motort semmifele keppen sem, nem is tetszenek
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 09:06am
Quote (Anarkin @ 6 Nov 2014 14:52)
látom magamelőtt ahogy smat bemegy és kér egy 2 és fél kilós steaket


Quote (Anarkin @ 6 Nov 2014 14:24)


Már megint bohócot csinálsz magadból.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111219Next
Add Reply New Topic New Poll