d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev18910111221Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2014 02:39am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 10:35)
teljesen egyetértek toldinak a véleményével...

ezen a fórumon a legnagyobb probléma az, hogy adott egy rakás értelmiségi, egyetemista stb egyén, és a vitakultúra zéró, alázat nulla

bezzeg, ha mindenki ugyanazt írná le mindenhol, na az már király lenne :D


Engem nem nagyon zavar, ha elkülditek egymást akárhová, csak az basz fel, hogy egy normális topicban 5 oldalon keresztül megy, és kb vége is az értelmes szálnak végleg.

Felőlem saját magát mindenki úgy minősíti, ahogy akarja, de az én szórakozásomat ne bassza már el. Azon nincs mit megszakérteni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 02:39am
mi a véleményem az erekciorol nagyon jo
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 02:41am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 4 2014 09:39am)
Engem nem nagyon zavar, ha elkülditek egymást akárhová, csak az basz fel, hogy egy normális topicban 5 oldalon keresztül megy, és kb vége is az értelmes szálnak végleg.

Felőlem saját magát mindenki úgy minősíti, ahogy akarja, de az én szórakozásomat ne bassza már el. Azon nincs mit megszakérteni.


>nem azért sérteget cpt, hogy flametopic legyen belőle
>nem azért nyílt a topic, hogy toldit lehessen flamelni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 02:42am
éljen a fidesz, magyarország és a jóisten
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2014 02:43am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 10:41)
>nem azért sérteget cpt, hogy flametopic legyen belőle
>nem azért nyílt a topic, hogy toldit lehessen flamelni


Nem ismerem az előzményeket. Csak telón szoktam nézni 1-2 topicnak a végét a buszon.

ToldiSeniornak is csak a neve ismerős.

Miből alakult ki ez a topic? (mármint a témát sejtem, de hol kezdődött)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 4 2014 02:46am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Nov 2014 10:43)
Nem ismerem az előzményeket. Csak telón szoktam nézni 1-2 topicnak a végét a buszon.

ToldiSeniornak is csak a neve ismerős.

Miből alakult ki ez a topic? (mármint a témát sejtem, de hol kezdődött)


Asszem politika topicban.

Szebb jovot, testverem!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 02:46am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 4 2014 08:43am)
Nem ismerem az előzményeket. Csak telón szoktam nézni 1-2 topicnak a végét a buszon.

ToldiSeniornak is csak a neve ismerős.

Miből alakult ki ez a topic? (mármint a témát sejtem, de hol kezdődött)


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66577410&f=129&p=481815112
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 02:47am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 4 2014 09:43am)
Nem ismerem az előzményeket. Csak telón szoktam nézni 1-2 topicnak a végét a buszon.

ToldiSeniornak is csak a neve ismerős.

Miből alakult ki ez a topic? (mármint a témát sejtem, de hol kezdődött)


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66577410&f=129&p=481815112
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 03:08am
mi a véleményem az evoluciorol hát nagyon jo de uj alfajként születhettem volna 34243124324 csillio dorrállal a zsebemben
xG:DGXG:GXD:GXDGESwplwrőklsőogdekjijefarafkldsfa
fasznak van kedve egész életében időre kelni
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,929.43
Trader: Trusted
Nov 4 2014 04:23am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Nov 2014 10:06)
Szelektív szaporítással már néhány generáció alatt is el lehet érni változásokat az állatoknál (nyilván azért mértékkel). Miért lenne hihetetlen, hogy nagyságrendileg több idő alatt ez még látványosabb? Meg miért lenne hihetetlen, hogy az előnyösebb változatok túlsúlyba kerülnek?
Az átmeneti állapotok sem mind hasztalan állomások, és ahol foltok vannak, ott lehetnek fel nem fedezett dolgok és már kihalt közbenső állapotok. Vagy akár lehet, hogy az adott élőlényen fejlődött tovább és ezért tűnt el egy lépcső.

Szóval az evolúcióban hiszek, és látni vélem a saját szememmel is.



"Ha hiszel Istenben, és nincsen Isten nem vesztettél semmit. De ha van Isten, és nem hiszel benne, mindent elvesztettél." - Blaise Pascal

Jómagam nem tudom eldönteni a kérdést, és mivel senki mást sem ismerek, aki ezt megtehetné, így nem is alkotok róla véleményt.
Tulajdonképpen "Isten" definiálása is problémát jelent. Mit tekintünk istennek?

Ha mi a tudomány segítségével létrehozunk élőlényeket, akkor mi az ő isteneik vagyunk? Ha létrehozunk egy világot és ott az élet utat tör magának, akkor mi az ő isteneik vagyunk?
Honnantól számít a világ a világnak? Ha ők csak a mi dobozunkat ismerik, akkor az a világ? Mert akkor azt mi teremtettük és teremtők vagyunk.
De azt is vesszük, amit nem? Arról meg honnan tudnának? Mi sem tudunk róla jelenleg.
Erre talán jó példa a Men in Black 2-ben a szekrényben lakók, akiket ki akar engedni will a végén.

Még azt sem tudom megmondani, hogy mit is értünk ez alatt a szó alatt, hogy isten.
Szóval a kérdés második felére nem tudok válaszolni.


Érdekes felvetések. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111221Next
Add Reply New Topic New Poll