d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 31 2014 05:12am
Quote (Senee @ 31 Oct 2014 13:06)
én is eltudok nézegetni egy-egy cutebb streamert órákig
egyszer subscribeltem is egyre
:XD


anya örült mikor meglátta, hogy megint lopsz tőle?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 05:14am
Quote (xUb0rka @ Oct 31 2014 11:11am)
Ofc, te senyvedek vagy


Quote (RRC @ Oct 31 2014 11:12am)
anya örült mikor meglátta, hogy megint lopsz tőle?


én, senyvedék
:CXD
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,129.10
Oct 31 2014 05:20am
Quote (Baleee @ 31 Oct 2014 12:09)
Ezt most komolyan mondod? A 4m belmagassagot, mire ertelmesen kifutod, egy vagyon. Meg raadasul, ha nem ujraszigetelt, cserelt nyilaszarok, akkor meg engedi is el a hot a faszba.

Uj epitesu teglahazban vettuk a lakast mi, anno a futeskoltseg kb nulla, ha -20 van kint akkor is. A szomszed kifut lenyegeben es igy nem ilyen random 19-20 fok van a lakasban, ami pont megvan, etc, hogy nem kell futeni. Egesz telen lecsavart radiatorral is, ilyen 21-22 fok, ha nem tobb. Max akkor csavarom fel, ha hirtelen kell szaritanom ruhat, vagy valami.. Bar az ilyenek lehet dragabbak.

Egy biztos regi polgari lakasokba pocsom se koltozne, max, ha egesz epulet ujra lett szigetelve + uj nyilaszarok es persze ha galerias mondjuk, mert 4m belmagassag szarnak se kell.


a cserelt nyilaszaro sem egy eletbiztositas, neha rosszabb mint a 100 eves putrikba epitett.
ha a szigeteles es a megfelelo szellozes nincs biztositva akkor nagyobb kart okoz mint hasznot
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 31 2014 06:45am
Quote (vtibor @ 31 Oct 2014 13:20)
a cserelt nyilaszaro sem egy eletbiztositas, neha rosszabb mint a 100 eves putrikba epitett.
ha a szigeteles es a megfelelo szellozes nincs biztositva akkor nagyobb kart okoz mint hasznot


Ja igen ez a masik. Anno epiteszetnel mi is beszeltunk ilyen problemakor. Nem raktak szellozest rwgi hazba cserelt muanyag ablakokhoz, rul jol szigeteltek --> penesz.

Szerintem ha normalis lakaat akarsz hoaszu tavon, felejtsd el az ilyen regi hazakat. Keress inkabb kicsit messzebb a belvarostol DE kozel egy jobb tomegkozlekedesi ponthoz (metro pl) es inkabb vmi 10-15 even belul epultet.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 31 2014 09:33am
Quote (Vismajor @ 31 Oct 2014 03:24)
Nézd, igazából a szűz kockákat kell megvetni akik küldik a forró dollárokat, hogy a csaj kimondja a nevét, hogy "big thanks öööőő....Killerke1337"
Ő csak kihasználja ezeket a kis senyvedékeket, tökjól teszi


nem mintha én küldtem volna egy fillért is akármelyik streamernek valaha
én csak örülök hogy vannak pénzes emberek akik megteszik helyettem

Quote (bajcli @ 31 Oct 2014 05:58)
http://www.twitch.tv/misscoookiez

segito bajcli

amugy deernadia >>>>>>>>>>>>>


sok szabadidőd lehet ha leírás alapján kitaláltad kiről van szó
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 31 2014 09:34am
Quote (MarcusD @ Oct 31 2014 04:33pm)
nem mintha én küldtem volna egy fillért is akármelyik streamernek valaha
én csak örülök hogy vannak pénzes emberek akik megteszik helyettem



sok szabadidőd lehet ha leírás alapján kitaláltad kiről van szó


Mondtam en h szuz kocka vagy
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 31 2014 09:35am
Quote (MarcusD @ 31 Oct 2014 17:33)
nem mintha én küldtem volna egy fillért is akármelyik streamernek valaha
én csak örülök hogy vannak pénzes emberek akik megteszik helyettem



sok szabadidőd lehet ha leírás alapján kitaláltad kiről van szó


tegnap pont forsent neztem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 31 2014 09:39am
Quote (MarcusD @ Oct 31 2014 04:33pm)
nem mintha én küldtem volna egy fillért is akármelyik streamernek valaha
én csak örülök hogy vannak pénzes emberek akik megteszik helyettem



sok szabadidőd lehet ha leírás alapján kitaláltad kiről van szó


Amúgy bajclinak nincs szok szabadideje csak kurva okos
tudhatnál már
hiszen bölcsész
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 31 2014 09:40am
Quote (bajcli @ 31 Oct 2014 16:35)
tegnap pont forsent neztem


ja én is úgy találtam meg

Quote (Vismajor @ 31 Oct 2014 16:39)
Amúgy bajclinak nincs szok szabadideje csak kurva okos
tudhatnál már
hiszen bölcsész


vagy éppen azért van sok szabadideje
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 31 2014 09:48am
Quote (MarcusD @ 31 Oct 2014 15:40)
ja én is úgy találtam meg



vagy éppen azért van sok szabadideje


Lövések tüzelve.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll