Quote (Senee @ 21 Oct 2014 20:52)
nem úgy volt, hogy mész norvégiába ha kész a suli
vagy még nincs kész a sluli
Azóta kiköltözött az anyósom, szóval oda biztosan nem megyek. Maximum fel teljesen északra, de inkább más országba.
Majd kiderül, asszonnyal is meg kell beszélni.
Talán anglia, esetleg usa?
Tulajdonképpen egy mérnök és egy közgazdász páros oda megy ahová akar. Még ausztráliában is kapnánk letelepedésit (ahol híresen nehéz).