d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev18910111225Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 21 2014 12:51pm
Quote (Genthor @ 21 Oct 2014 20:50)
Btw van itt valakinek iptv-je? Most jól megszívja.


Én elég komoly yt fogyasztó vagyok, ami zabálja rendesen a sávszélességet, annak is annyi. A zenehallgatás is átmegy offlineba, ha bevezeteik.

Illetve lehet akkor veszek egy dvd-t a gépembe.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 12:52pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 21 2014 06:51pm)
Én elég komoly yt fogyasztó vagyok, ami zabálja rendesen a sávszélességet, annak is annyi. A zenehallgatás is átmegy offlineba, ha bevezeteik.

Illetve lehet akkor veszek egy dvd-t a gépembe.


nem úgy volt, hogy mész norvégiába ha kész a suli
vagy még nincs kész a sluli
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 21 2014 12:53pm
Quote (CyberPunk666 @ 21 Oct 2014 20:51)
Én elég komoly yt fogyasztó vagyok, ami zabálja rendesen a sávszélességet, annak is annyi. A zenehallgatás is átmegy offlineba, ha bevezeteik.

Illetve lehet akkor veszek egy dvd-t a gépembe.


Ifeel sem fog tudni így mp3-at letölteni. És ennek lesz egy előnye, nem lesz lagos a bnet.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 21 2014 12:53pm
Stipi-stopi dvd-teka!
En meggazdagodok ti meg elhettek a netnelkuli nyomorban kocsogok!!!!


Amugy ha bevezetnek bb lenne a yt-on/streamen valo elalvasnak is. :(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 12:54pm
Quote (Flutter @ Oct 21 2014 06:53pm)
Stipi-stopi dvd-teka!
En meggazdagodok ti meg elhettek a netnelkuli nyomorban kocsogok!!!!


Amugy ha bevezetnek bb lenne a yt-on/streamen valo elalvasnak is. :(


mér
apád gazdag majd kifizeti
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 21 2014 12:55pm
zabos vagyok

netforgalomról lövésem sincs, de a mobilomon lévő net sosem áll meg 1.5 giga alatt
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 21 2014 12:55pm
Quote (Senee @ 21 Oct 2014 20:52)
nem úgy volt, hogy mész norvégiába ha kész a suli
vagy még nincs kész a sluli


Azóta kiköltözött az anyósom, szóval oda biztosan nem megyek. Maximum fel teljesen északra, de inkább más országba.
Majd kiderül, asszonnyal is meg kell beszélni.

Talán anglia, esetleg usa?
Tulajdonképpen egy mérnök és egy közgazdász páros oda megy ahová akar. Még ausztráliában is kapnánk letelepedésit (ahol híresen nehéz).
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 21 2014 12:57pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 21 2014 07:55pm)
Azóta kiköltözött az anyósom, szóval oda biztosan nem megyek. Maximum fel teljesen északra, de inkább más országba.
Majd kiderül, asszonnyal is meg kell beszélni.

Talán anglia, esetleg usa?
Tulajdonképpen egy mérnök és egy közgazdász páros oda megy ahová akar. Még ausztráliában is kapnánk letelepedésit (ahol híresen nehéz).


Kis optimista.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 21 2014 01:13pm
Quote (Smat @ Oct 21 2014 07:50pm)
Kíváncsi vagyok hogy miket lehet majd még megadóztatni mielőtt felkötik az összes nyakkendős féreg politikust a lámpaoszlopokra.


:D istenem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 21 2014 01:22pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 20:45)
http://i.gyazo.com/32360729f04829df13e56a516635d4c3.png


(direkt kisbetuvel)
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111225Next
Add Reply New Topic New Poll