d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev18910111241Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 07:34am
Quote (Vismajor @ 12 Oct 2014 15:29)
én is ilyen vagyok
mindig segítek a térképes turistáknak, azoknak is akik nem kérnek belőle


Multkor metroban en is lattam egy mexikoi jol szitualt fiatalabb csavot, azt mondta mar vagy fel oraja probalkozik fent is lent is, mert senki nem tud neki segiteni, hogy jut el mar nem tudom hova, terkep nem volt nala, vagy is eltehette vagy dunno, mondtam sry, nem tudok, aztan amit mondott utca, megprobaltam a kirakott terkepen megkeresni, odajott, megmutatta hova, aztan elmondtam neki. Megkoszonte, latszott, hogy megkonnyebbult, meg nem segitett neki senki, ami eleg wtf volt, ilyen pirosmetro nem tudom melyik 'belvarosi' megallojanal. Mesh se segitett neki. sad.gif
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 07:36am
Quote (beni @ 12 Oct 2014 14:25)
Mondok egy béna példát.

Engem például kifejezetten zavar, hogy a magyarok milyen introvertáltak (például amerikához képest). És baromi dühös tudok lenni, amikor azt hallom, hogy külföldieket vernek át, mert úgy gondolom, hogy viszik a rossz hírünket. Ezért ha látok térképpel külföldieket az utcán, akkor megeröltetem magam és odamegyek megkérdezni, hogy tudok e segíteni nekik. Vagy például a hajduszoboszlói strandon előre engedtem egy szlovák anyát a gyerekével, csak azért, hogy úgy üljön vissza a kis pokrócára, hogy jó benyomások érték az országban.

Iszonyat pici dolgok ezek, de ha én külföldön vagyok pont ilyenekből szűröm le, hogy milyen a társadalom.


en is mindig probalok jo arc lenni a kulfoldiekkel, meg ugy altalaban az emberekkel akikkel talalkozok, szerintem is fontos, hogy milyen benyomasok erik az embereket akik idelatogatnak, vagy en magyarkent milyen benyomast keltek kulfoldon. A multkor ket torokkel meg egy amerikaival spanoltam le amikor mentunk kocsmazni, meg is hivtuk oket par italra, erezzek a magyar vendegszeretetet.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 12 2014 07:43am
tfw en ilyen dolgokra gecire keptelen vagyok mert igy alapbol irtozok/tartok az emberektol ilyen full irracionalis modon
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 07:44am
Quote (SummertimeClothes @ Oct 12 2014 02:43pm)
tfw en ilyen dolgokra gecire keptelen vagyok mert igy alapbol irtozok/tartok az emberektol ilyen full irracionalis modon


Én sem szeretem, csak megerőltettem magam, aztán rátjöttem, hogy nincs ebben semmi.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 07:45am
Persze
Hunsubon mindenki mindig jo arc, senki nem basz at senkit es mindenki segitokesz mindenkivel
Orulok hogy ez megint kiderult :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 12 2014 07:49am
Quote (beni @ Oct 12 2014 02:44pm)
Én sem szeretem, csak megerőltettem magam, aztán rátjöttem, hogy nincs ebben semmi.


Én már csomó embert hívtma már így el CS partikra meg etc, ketten egyszer nálam is surfoltek 2 napig egy ilyen után
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 12 2014 07:50am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 02:45pm)
Persze
Hunsubon mindenki mindig jo arc, senki nem basz at senkit es mindenki segitokesz mindenkivel
Orulok hogy ez megint kiderult :)


Ne magadbol indulj ki, nem mindenki a rosszindulat megtestesülese.

This post was edited by Karan2_Returned on Oct 12 2014 07:50am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 07:50am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 02:45pm)
Persze
Hunsubon mindenki mindig jo arc, senki nem basz at senkit es mindenki segitokesz mindenkivel
Orulok hogy ez megint kiderult :)


És ezek a történetek nem jó érzéssel töltenek el, hanem mindenképpen igazolni akarod, hogy mekkora köcsög mindenki.

(Önmagát hallgatja, aki dalra hallgat....)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 07:53am
Quote (beni @ Oct 12 2014 03:50pm)
És ezek a történetek nem jó érzéssel töltenek el, hanem mindenképpen igazolni akarod, hogy mekkora köcsög mindenki.

(Önmagát hallgatja, aki dalra hallgat....)


Miert toltene el joerzessel? En nem tapasztalom ezt senkitol.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Oct 12 2014 07:55am
voltam
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111241Next
Add Reply New Topic New Poll