d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jovo Hetvegen D2 Walk ? > Ki Jonne?
Prev18910111215Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 13 2014 11:27am
Quote (MarcusD @ Oct 13 2014 06:22pm)
a szombat koradélután tökéletes időpont, este inkább haverokkal tolnám a kokót meg a 420at


Par napja olvastam az ujsagban hogy a fü az heroinfüggöve tesz es tönkreteszi az agyadat, helyedben vigyaznek.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 13 2014 11:27am
nekem szombatra közbejött egy program gf-fel meg a családjával, szóval vasárnap tudnám egész nap tolni, de ha mindenki másnak szombat, akkor húzzatok ki
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 13 2014 11:37am
Quote (Karan2_Returned @ 13 Oct 2014 19:27)
Par napja olvastam az ujsagban hogy a fü az heroinfüggöve tesz es tönkreteszi az agyadat, helyedben vigyaznek.


aaaw shiet

amúgymeg
>svájci újságok

This post was edited by MarcusD on Oct 13 2014 11:37am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 13 2014 11:38am
Quote (TuskesVanek @ Oct 13 2014 07:27pm)
nekem szombatra közbejött egy program gf-fel meg a családjával, szóval vasárnap tudnám egész nap tolni, de ha mindenki másnak szombat, akkor húzzatok ki


Kar :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 13 2014 11:39am
szokásos josheide által szervezett eventek kudarcba/verekedésbe fulladnak
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 13 2014 11:41am
Quote (RRC @ 13 Oct 2014 18:39)
szokásos josheide által szervezett eventek kudarcba/verekedésbe fulladnak


Bezzeg az RRC altal szervezett dolgok....

oh w8 rrc max azt szervezi meg hogy kisurran a pincebol atvenni a pizzat.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 13 2014 11:42am
Quote (josheide @ 13 Oct 2014 19:41)
Bezzeg az RRC altal szervezett dolgok....

oh w8 rrc max azt szervezi meg hogy kisurran a pincebol atvenni a pizzat.


veled ellentétben én nem csinálok olyan dolgokat amiről fogalmam sincs

ki kéne próbálnod és nem lennél ekkora fail az életben
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 13 2014 11:43am
kurvára röhögök
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 13 2014 11:44am
Quote (RRC @ 13 Oct 2014 19:42)
veled ellentétben én nem csinálok olyan dolgokat amiről fogalmam sincs

ki kéne próbálnod és nem lennél ekkora fail az életben


:D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 13 2014 12:03pm
Quote (RRC @ 13 Oct 2014 18:42)
veled ellentétben én nem csinálok olyan dolgokat amiről fogalmam sincs

ki kéne próbálnod és nem lennél ekkora fail az életben


Mindig orulok ha olyan emberrel talalkozok aki elegedett az eletevel.

Meg akkor is ha egy maniakus depressziosrol van szo aki a hangulatjavito gyogyszerei nelkul valoszinuleg a szamitogepe elol se maszna el.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111215Next
Add Reply New Topic New Poll