d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Daily Reminder Mindenkinek
Prev18910111213Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 12:16pm
ITT:



/thread
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:16pm
Quote (xGurke @ Oct 4 2014 07:16pm)
ITT:

http://i.imgur.com/9lAXamI.jpg

/thread


igen :)

akarsz még mesélni?
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 4 2014 12:17pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:10pm)
kuss


Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:05pm)
kuss


Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:09pm)
csitt


Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:06pm)
csendben van


Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:00pm)
psszt


Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:02pm)
csitt


Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 07:59pm)
dugulj már el, megmondtam hol vergődj


Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:14pm)
igen :) mesélj még, imádom ezt az érett style-t amit itt képviselsz :)


++
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:17pm
Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:17pm)
++


azt ne feledd el, hogy te kezdted

bár miért is mondom, szétszívtad az agyad, kiesett már :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 4 2014 12:18pm
na kié lesz az utolsó szó ki a faszagyerek mutassátok meg a világnak; meg tudjátok futamítani a másikat nem semmi
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:18pm
Quote (Senee @ Oct 4 2014 07:18pm)
na kié lesz az utolsó szó ki a faszagyerek mutassátok meg a világnak; meg tudjátok futamítani a másikat nem semmi


imádom, hogy sosem tudják abbahagyni

úgy táncol ez a fórum, ahogy én fütyülök :D
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 4 2014 12:19pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:17pm)
azt ne feledd el, hogy te kezdted

bár miért is mondom, szétszívtad az agyad, kiesett már :D


hat erre mar nemtudok mit irni, te sotetebb vagy mit ahogy gondoltam

Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:18pm)
imádom, hogy sosem tudják abbahagyni

úgy táncol ez a fórum, ahogy én fütyülök :D


boldog ember lehetsz

This post was edited by Coolface on Oct 4 2014 12:20pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:19pm
Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:19pm)
hat erre mar nemtudok mit irni, te sotetebb vagy mit ahogy gondoltam


oké drogos

elmész végre vagy vergődsz itt tovább?
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 4 2014 12:20pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:19pm)
oké drogos

elmész végre vagy vergődsz itt tovább?


ird mar le mit jelent a vergodni szo a fejedben
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:21pm
Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:20pm)
ird mar le mit jelent a vergodni szo a fejedben


látom csak nem vagy képes túl lendülni rajtam :)

ki is a sötét akkor?

szórakozzunk még :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111213Next
Closed New Topic New Poll