Quote (xGurke @ 23 Sep 2014 17:36)
Cp : nem az en osztalyomon leszel :(((
De mindegy, ugyis 1-2 emelet valaszt el ( max 1 epulet), ugyhogy majd nyomhatjuk a kokot az epulet mogott
te már tudod, hogy felvesznek-e engem vagy wtf?
btw hogy néztél utánam? ennyire családias a légkör?