d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mit Gondolsz Jarabekről
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 05:06am
rohogok
ubi 10/10 rici 0/10
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 23 2014 07:30am
Quote (Fej @ Sep 23 2014 08:09am)
ezt ki irta? :D


En
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 07:34am
Quote (xGurke @ 23 Sep 2014 12:32)
Darude-sandstorm


dududududu
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 09:36am
Cp : nem az en osztalyomon leszel :(((
De mindegy, ugyis 1-2 emelet valaszt el ( max 1 epulet), ugyhogy majd nyomhatjuk a kokot az epulet mogott
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 24 2014 07:19am
semmit
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 07:25am
Quote (xGurke @ 23 Sep 2014 17:36)
Cp : nem az en osztalyomon leszel :(((
De mindegy, ugyis 1-2 emelet valaszt el ( max 1 epulet), ugyhogy majd nyomhatjuk a kokot az epulet mogott


te már tudod, hogy felvesznek-e engem vagy wtf?
btw hogy néztél utánam? ennyire családias a légkör?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 07:50am
Quote (CyberPunk666 @ 24 Sep 2014 14:25)
te már tudod, hogy felvesznek-e engem vagy wtf?
btw hogy néztél utánam? ennyire családias a légkör?


Megvolt neki a HR-es csaj.

Az osszes.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Sep 24 2014 08:01am
mátéval lejöttek születésnapomra és hoztak egy üveg kevert becsomagolva egy hatalmas kartondobozba

vicces és figyelmes húzás volt tőlük

aztán bebasztam és nem emlékszem az este többi részére

---

amúgy többször belebotlottam már, szórakoztató volt a társasága

mondjuk nem olyan hot mint a máté

This post was edited by text_killer on Sep 24 2014 08:02am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 08:03am
szerintem éces
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 08:04am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 15:50)
Megvolt neki a HR-es csaj.

Az osszes.


kétszer
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll