d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Leg
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 16 2014 09:25am
teveröfi
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 05:28pm
Quote (RRC @ Sep 16 2014 05:25pm)
teveröfi


bump
rawen es syl kozott meg szoros a verseny
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 17 2014 12:16am
Tevetava
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 17 2014 12:42am
egy ideális világban mindenki szépen magába nézne és beírná a saját nevét
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 12:49am
Quote (Senee @ Sep 17 2014 07:42am)
egy ideális világban mindenki szépen magába nézne és beírná a saját nevét


én magamra szavaztam, hogy sportszerű legyek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 17 2014 01:00am
Quote (TuskesVanek @ Sep 17 2014 06:49am)
én magamra szavaztam, hogy sportszerű legyek


végre egy értelmes ember aki nem csak a szart bírja dobálni
és akkor ez a többi itt mind egyetemista, a jövő értelmisége.. nem is csodálom, hogy már most ott tart az ország ahol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 17 2014 01:32am
Quote (Senee @ 17 Sep 2014 08:42)
egy ideális világban mindenki szépen magába nézne és beírná a saját nevét


Én nullvotéra nyomtam. Nem hiszem, hogy az ideális világban mindenki magát szidná, mégha csak illemből is.
Az ideális világban inkább nem nyílna ilyen topic, de legalábbis a többség egyszerűen ignorálná.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 17 2014 01:43am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 17 2014 07:32am)
Én nullvotéra nyomtam. Nem hiszem, hogy az ideális világban mindenki magát szidná, mégha csak illemből is.
Az ideális világban inkább nem nyílna ilyen topic, de legalábbis a többség egyszerűen ignorálná.


na mondjuk az is igaz
de hát az már túl ideális, hogy mindenki befogja a pofáját és teljesít a képességeihez mérten a legjobban a köz hasznára

az lenne a legjobb dehát akkorát egyszerre nem lehet lépni.. először ugorjuk meg azt, hogy mások basztatása helyett magunkba nézünk


persze úgy is lesznek olyanok akik nem tesznek semmit és ha te meg teljesítesz akkor ő miért nem és akkor máris kezdődik az egész folyamat
ilyen szempontból meg vmennyit át kéne emelni a diktatúrából; hogy mindenkitől meg van követelve a faszba (de az is csak elkorcsosulna, mert emberek irányítják és akkor kivételeznének meg trükköznének meg etc és csak az lenne mint észak-koreában, hogy a pökhendiek ott dőzsölnek meg orgiáznak a többi meg megszakad)

hányadék egy faj ez, sehogy se lehet ideálisat kihozni belőle
ezért aztán igazából meg is értem lázár jánosékat, hogy leszarnak mindenkit.. egyszer élnek, hát élvezzék ki és ne erre a szar fajra költsék az energiáikat; nem éri meg a feszültséget, úgyse jutunk sehova mert szét lesz barmolva, trükközve, kijátszva minden a faszba

kéne egy meteor
vagy lottó ötös
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 17 2014 02:01am
Tevetava
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 02:36am
Quote (Senee @ Sep 17 2014 08:43am)
na mondjuk az is igaz
de hát az már túl ideális, hogy mindenki befogja a pofáját és teljesít a képességeihez mérten a legjobban a köz hasznára

az lenne a legjobb dehát akkorát egyszerre nem lehet lépni.. először ugorjuk meg azt, hogy mások basztatása helyett magunkba nézünk


persze úgy is lesznek olyanok akik nem tesznek semmit és ha te meg teljesítesz akkor ő miért nem és akkor máris kezdődik az egész folyamat
ilyen szempontból meg vmennyit át kéne emelni a diktatúrából; hogy mindenkitől meg van követelve a faszba (de az is csak elkorcsosulna, mert emberek irányítják és akkor kivételeznének meg trükköznének meg etc és csak az lenne mint észak-koreában, hogy a pökhendiek ott dőzsölnek meg orgiáznak a többi meg megszakad)

hányadék egy faj ez, sehogy se lehet ideálisat kihozni belőle
ezért aztán igazából meg is értem lázár jánosékat, hogy leszarnak mindenkit.. egyszer élnek, hát élvezzék ki és ne erre a szar fajra költsék az energiáikat; nem éri meg a feszültséget, úgyse jutunk sehova mert szét lesz barmolva, trükközve, kijátszva minden a faszba

kéne egy meteor
vagy lottó ötös


azért az kemény lenne, ha megnyernéd az ötöst és másnap becsapódna a meteor :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll