d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Magadról Selfie-t
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Sep 9 2014 03:19pm
Quote (TrollBoss @ 8 Sep 2014 18:37)
te posztolj tankos selfiet


Ahogy kívánod.





Az a nagy ogre ott, az lenni én.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2014 03:23pm
Quote (ScorpionLord @ 9 Sep 2014 22:19)
Ahogy kívánod.

http://i.imgur.com/nddWGEm.jpg

http://i.imgur.com/c3oJuGl.jpg

Az a nagy ogre ott, az lenni én.


azert veled se talalkoznek egy sikatorban
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 9 2014 03:24pm
Quote (ScorpionLord @ 9 Sep 2014 23:19)
Ahogy kívánod.

http://i.imgur.com/nddWGEm.jpg

http://i.imgur.com/c3oJuGl.jpg

Az a nagy ogre ott, az lenni én.


ez nem selfie
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 9 2014 03:25pm
Quote (ScorpionLord @ Sep 9 2014 10:19pm)
Ahogy kívánod.

http://i.imgur.com/nddWGEm.jpg

http://i.imgur.com/c3oJuGl.jpg

Az a nagy ogre ott, az lenni én.


:DDDDDDDD

This post was edited by TrollBoss on Sep 9 2014 03:25pm
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Sep 9 2014 03:26pm
Quote (TrollBoss @ 9 Sep 2014 22:25)
:DDDDDDDD


Elégedett vagy? :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 9 2014 03:27pm
Quote (RRC @ Sep 9 2014 10:24pm)
ez nem selfie


Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 9 2014 03:28pm
Quote (ScorpionLord @ Sep 9 2014 10:26pm)
Elégedett vagy? :D


az érzéki tigris b verziójával nincs?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 9 2014 03:28pm
Quote (ScorpionLord @ 9 Sep 2014 22:19)
Ahogy kívánod.

http://i.imgur.com/nddWGEm.jpg

http://i.imgur.com/c3oJuGl.jpg

Az a nagy ogre ott, az lenni én.


14/88 szebb jövőt testvérem
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Sep 9 2014 03:34pm
Quote (Karan2_Returned @ 9 Sep 2014 22:27)
http://4.ii.gl/S2fhAtME.png


Mielött hiszti lenne belőle, Hadikultúrális fesztivál volt Tapolcán és ezek nem a mi tankjaink. ;)

Quote (TrollBoss @ 9 Sep 2014 22:28)
az érzéki tigris b verziójával nincs?


Sokat pörögsz ezen a dolgon nem? Nehogy tényleg rögeszme legyen belőle.

This post was edited by ScorpionLord on Sep 9 2014 03:35pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 9 2014 03:38pm
Quote (ScorpionLord @ Sep 9 2014 11:34pm)
Mielött hiszti lenne belőle, Hadikultúrális fesztivál volt Tapolcán és ezek nem a mi tankjaink. ;)



Sokat pörögsz ezen a dolgon nem? Nehogy tényleg rögeszme legyen belőle.


pedig epp majdnem hiszti lett belole
kosz h szoltal
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll