Quote (Karan2_Returned @ 9 Sep 2014 22:27)
http://4.ii.gl/S2fhAtME.png
Mielött hiszti lenne belőle, Hadikultúrális fesztivál volt Tapolcán és ezek nem a mi tankjaink.

Quote (TrollBoss @ 9 Sep 2014 22:28)
az érzéki tigris b verziójával nincs?
Sokat pörögsz ezen a dolgon nem? Nehogy tényleg rögeszme legyen belőle.
This post was edited by ScorpionLord on Sep 9 2014 03:35pm