Quote (rapiddani @ 5 Sep 2014 22:32)
ha nem csak azt az egy postot olvasnád el, hanem a többit is amit irtam tudnád hogy semmiféle "bajom" nincs veled, épp hogy az ellenkezőjét írtam, csak szerintem ez nem téged tükröz, elvégre te nyitottad úgy a topicot ,hogy Megmondom ki vagy
sztem eleg jol passzol tomi szemelyisegehez ez a szoba egyebkent.