Quote (Rawen @ 11 Aug 2014 18:48)
ami ugyanúgy alap mindenhova mint a csapatmunka
bennem most tudatosult hogy kurvajó munkahelyet választottam, mert nem kell mások hülyeségével foglalkoznom letudom a magam 8 óráját megkapom érte a 2es számjeggyel kezdődő fizetésemet, ha jól csinálom akkor nem baszogatnak, halál nyugodtan jövök haza, ettől több nem kell
szóval f#ck teamwork