d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Allasinterju
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2014 06:14am
Quote (Senee @ Aug 11 2014 02:06pm)
minek, ha 20 nézőt elérnék valahogy se lenne semmi
tele van stream tryhard 1-10 nézős csatikkal

vmi magic kell ahhoz, hogy trumpéktól elcsaklizzam az embereket
vmi ujdonság
dehát én köztudottan retardált vagyok kitalálni jo dolgokat

nekem csak úgy kéne az a pénz azé me felkelni méltóztatok amikor épp felkelek


lel meg az en szarminosegu sc2 streamemet is nezik (neztek, amikor meg normalisan csinaltam valamit) harmincan

This post was edited by dotosport on Aug 11 2014 06:14am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 06:15am
Quote (dotosport @ Aug 11 2014 12:14pm)
lel meg az en szarminosegu sc2 streamemet is nezik (neztek, amikor meg normalisan csinaltam valamit) harmincan


abbol még partnerség se lesz -> nem kapsz subscribe gombot
anélkül meg nem jön be semmi zsozsetta
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Aug 11 2014 10:45am
Quote (josheide @ 10 Aug 2014 19:49)
this, nagyon this


Az audiba probléma megoldó képesség
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 11 2014 10:46am
Quote (EdwardElric @ 11 Aug 2014 17:45)
Az audiba probléma megoldó képesség


Csapatmunka max egy szenbanya elhagyott jarataba nem nagyon kell.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2014 10:48am
Quote (EdwardElric @ 11 Aug 2014 18:45)
Az audiba probléma megoldó képesség


ami ugyanúgy alap mindenhova mint a csapatmunka
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Aug 11 2014 10:56am
Quote (Rawen @ 11 Aug 2014 18:48)
ami ugyanúgy alap mindenhova mint a csapatmunka


bennem most tudatosult hogy kurvajó munkahelyet választottam, mert nem kell mások hülyeségével foglalkoznom letudom a magam 8 óráját megkapom érte a 2es számjeggyel kezdődő fizetésemet, ha jól csinálom akkor nem baszogatnak, halál nyugodtan jövök haza, ettől több nem kell :)
szóval f#ck teamwork
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 11 2014 11:02am
Quote (EdwardElric @ 11 Aug 2014 17:56)
bennem most tudatosult hogy kurvajó munkahelyet választottam, mert nem kell mások hülyeségével foglalkoznom letudom a magam 8 óráját megkapom érte a 2es számjeggyel kezdődő fizetésemet, ha jól csinálom akkor nem baszogatnak, halál nyugodtan jövök haza, ettől több nem kell :)
szóval f#ck teamwork


such aspiration
many skillz
wow
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 11:14am
Quote (EdwardElric @ Aug 11 2014 06:56pm)
bennem most tudatosult hogy kurvajó munkahelyet választottam, mert nem kell mások hülyeségével foglalkoznom letudom a magam 8 óráját megkapom érte a 2es számjeggyel kezdődő fizetésemet, ha jól csinálom akkor nem baszogatnak, halál nyugodtan jövök haza, ettől több nem kell :)
szóval f#ck teamwork


#havi20ezerbolismeglehetelni
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 11 2014 12:17pm
Quote (EdwardElric @ 11 Aug 2014 17:56)
bennem most tudatosult hogy kurvajó munkahelyet választottam, mert nem kell mások hülyeségével foglalkoznom letudom a magam 8 óráját megkapom érte a 2es számjeggyel kezdődő fizetésemet, ha jól csinálom akkor nem baszogatnak, halál nyugodtan jövök haza, ettől több nem kell :)
szóval f#ck teamwork


De durva, 2 millát mivel keresel?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 11 2014 12:38pm
Quote (ace07 @ Aug 11 2014 07:17pm)
De durva, 2 millát mivel keresel?


drogot csempészik át a seggében a határon

az igazi maganyos farkasnak valo melo B)
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll