Quote (Saenchai @ 6 Aug 2014 20:28)
MONDJA AZ, AKI 50% SERTÉSBŐL CSINÁLJA A HAMBURGERHÚST
LÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
Azt elfelejtetted, hogy a vesefaggyu az nn, mert lowtier. kezmuves hambi 50-50% marha + diszno.
Amugy meg szinhusbol az ~1 ora alatt keszitett porkolt minden, csak nem finom.
Nem is fonek at az izek, nem is issza be magat annyira, meg a szaft se lesz olyan egyenletes.
Inb4 2 napig 'porkolt pacban' erleled a hust, a hagymat pedig turmixal csapatod szet, hogy kremesebb legyen, etc.
Amugy meg nem mocsingos hust kell belerakni, csak siman olyan zsirszoveteset, amibol ido meg kisul, azt csa. A kemeny zsirszoveteket amugy is ki kell vagni, plane mondjuk egy birkahusnal, mert az faggyu es keseru. Mondjuk egy nagy rabic ismerosunk, aki mindenfele allatot elkeszitett es raadasul kurvafinoman, az kirakta a tuzo napra a felbontott birkahustz, hogy kimelegedjen/folyjon a faggyu belole, aztan atmosta, kivagta a maradekot kessel, es utana rakta fel, csontagyon egy konderba az egeszet. Kb 5-6 ora volt minimum mire elkeszult, lassu tuzon, de a velo kifott a csontbol, a hagyma kremesre szetfott, etc, sokkal finomabb volt, mint barmilyen 'szinhus porkolt', arrol nem is beszelve, hogy az ilyenek olyan kurva szarazok, a hus kemenynek tunik, etc.