d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev18910111248Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 6 2014 12:28pm
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 07:13pm)
baratnomek szoktak a porkoltet is rizzsel enni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mondjuk nekik erdekes elkepzeleseik vannak a porkoltrol, szinhusbol csinaljak, mert szerintuk ugy a finom, es ha magyarazom neki, hogy a porkoltbe azert raknak csimbokos meg ilyen olyan nehezen elkeszitheto husokat, mert ezt 8 oran keresztul kell fozni, akkor azt mondja, hogy ne beszeljek hulyesegeket :DDDDDDD


MONDJA AZ, AKI 50% SERTÉSBŐL CSINÁLJA A HAMBURGERHÚST


LÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 12:35pm
Quote (Saenchai @ Aug 6 2014 07:28pm)
MONDJA AZ, AKI 50% SERTÉSBŐL CSINÁLJA A HAMBURGERHÚST


LÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL


idk, hogy probaltad-e mar, de szerintem jobb ize van
sokaig csinaltam pure marhabol, sokfele kevereket kiprobaltam, mire megtalaltam azt, amire igazan eskudni merek, gyere ram teso etc
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 6 2014 12:36pm
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 08:35pm)
idk, hogy probaltad-e mar, de szerintem jobb ize van
sokaig csinaltam pure marhabol, sokfele kevereket kiprobaltam, mire megtalaltam azt, amire igazan eskudni merek, gyere ram teso etc


megyek
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 6 2014 01:18pm
szolocukor
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 01:39pm
zoldbab fozelek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 01:39pm
baratnom apja kuldott 10/10 hazikolbaszt, azt fogom enni magos kenyerrel sajttal meg olaszos vajkremmel
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 6 2014 01:39pm
úrsiten jarabeg :DDDDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 01:41pm
Quote (Saenchai @ 6 Aug 2014 20:28)
MONDJA AZ, AKI 50% SERTÉSBŐL CSINÁLJA A HAMBURGERHÚST


LÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL


Azt elfelejtetted, hogy a vesefaggyu az nn, mert lowtier. kezmuves hambi 50-50% marha + diszno.

Amugy meg szinhusbol az ~1 ora alatt keszitett porkolt minden, csak nem finom.
Nem is fonek at az izek, nem is issza be magat annyira, meg a szaft se lesz olyan egyenletes.

Inb4 2 napig 'porkolt pacban' erleled a hust, a hagymat pedig turmixal csapatod szet, hogy kremesebb legyen, etc.

Amugy meg nem mocsingos hust kell belerakni, csak siman olyan zsirszoveteset, amibol ido meg kisul, azt csa. A kemeny zsirszoveteket amugy is ki kell vagni, plane mondjuk egy birkahusnal, mert az faggyu es keseru. Mondjuk egy nagy rabic ismerosunk, aki mindenfele allatot elkeszitett es raadasul kurvafinoman, az kirakta a tuzo napra a felbontott birkahustz, hogy kimelegedjen/folyjon a faggyu belole, aztan atmosta, kivagta a maradekot kessel, es utana rakta fel, csontagyon egy konderba az egeszet. Kb 5-6 ora volt minimum mire elkeszult, lassu tuzon, de a velo kifott a csontbol, a hagyma kremesre szetfott, etc, sokkal finomabb volt, mint barmilyen 'szinhus porkolt', arrol nem is beszelve, hogy az ilyenek olyan kurva szarazok, a hus kemenynek tunik, etc.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 6 2014 01:43pm
Quote (Baleee @ 6 Aug 2014 21:41)
Azt elfelejtetted, hogy a vesefaggyu az nn, mert lowtier. kezmuves hambi 50-50% marha + diszno.

Amugy meg szinhusbol az ~1 ora alatt keszitett porkolt minden, csak nem finom.
Nem is fonek at az izek, nem is issza be magat annyira, meg a szaft se lesz olyan egyenletes.

Inb4 2 napig 'porkolt pacban' erleled a hust, a hagymat pedig turmixal csapatod szet, hogy kremesebb legyen, etc.

Amugy meg nem mocsingos hust kell belerakni, csak siman olyan zsirszoveteset, amibol ido meg kisul, azt csa. A kemeny zsirszoveteket amugy is ki kell vagni, plane mondjuk egy birkahusnal, mert az faggyu es keseru. Mondjuk egy nagy rabic ismerosunk, aki mindenfele allatot elkeszitett es raadasul kurvafinoman, az kirakta a tuzo napra a felbontott birkahustz, hogy kimelegedjen/folyjon a faggyu belole, aztan atmosta, kivagta a maradekot kessel, es utana rakta fel, csontagyon egy konderba az egeszet. Kb 5-6 ora volt minimum mire elkeszult, lassu tuzon, de a velo kifott a csontbol, a hagyma kremesre szetfott, etc, sokkal finomabb volt, mint barmilyen 'szinhus porkolt', arrol nem is beszelve, hogy az ilyenek olyan kurva szarazok, a hus kemenynek tunik, etc.


de mi az hogy fele disznó, fele marha? ahhoz valami különös állat húsa kellhet :XDASD valami hibrid X:ASDDSADqweqwe
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 01:44pm
Quote (RRC @ 6 Aug 2014 21:43)
de mi az hogy fele disznó, fele marha? ahhoz valami különös állat húsa kellhet :XDASD valami hibrid X:ASDDSADqweqwe


A zsidok barmit kitenyesztenek, ask jarabekg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111248Next
Add Reply New Topic New Poll