Quote (Vismajor @ 16 Aug 2014 21:11)
jó dde ivle?
hazaj9ttem melóból 29én, aztán kb 8án próbáltam meg fekvőzni, guyanez volt csak még erősebben
most hagytam pihenni1 hetet, ugyanaz
de hogy lehetsz ennyire defektes
a fekvő meg mellizomra elég durván, azért fáj
izomlázról hallottál már?