d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Jo Sci-fi Filmeket
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 06:44am
Quote (Fej @ Aug 7 2014 12:58pm)
igen, egeszen biztosan erre celoztam, meg veletlenul sem arra, hogy nem egy frissen regisztralt 16 eves vagy, hanem vmi szanalmas multi

amugy tolem meg csinalhatod a hulyet a kovetkezo x honapban is, ennel gazabb mar nem leszel


igazából te csinálsz hülyét magadból, de engem nem zavar :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 06:45am
Quote (TuskesVanek @ 7 Aug 2014 13:44)
igazából te csinálsz hülyét magadból, de engem nem zavar :D


:D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 06:52am
Quote (Fej @ Aug 7 2014 01:45pm)
:D


amúgy el bírom képzelni milyen unalmas szar melód lehet, ha neked ez okoz örömöt, hogy minden egyes nap belémköss

na de mindegy...

most jutott eszembe, hogy az előbb a back to the future-ből idéztem dokit, ami lehetetlen hiszen az a film régebben készült mint én, shi-
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 7 2014 07:01am
Quote (Rawen @ Aug 7 2014 02:43pm)
egyik kedvenc reperem, kösz déjv


ahol tudok, segítek
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 7 2014 07:12am
Quote (Rawen @ 7 Aug 2014 14:43)
egyik kedvenc reperem, kösz déjv


https://www.youtube.com/watch?v=IEmw5WXtkq4
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 7 2014 12:45pm
Quote (Fej @ 7 Aug 2014 08:55)
A Firefly egy amerikai sci-fi sorozat, amely a műfajban megszokottnál kevesebb fantasztikus, futurisztikus elemet tartalmaz, inkább hétköznapi emberi és társadalmi problémákkal teli világot mutat be, egy másik műfaj, a western témáit is felhasználva. A történet szerint ugyanis a 25-26. századra a Föld készletei már rég kimerültek, az emberiség a Naprendszeren kívüli világokban telepedett le. Az űr meghódításában Kína és az USA játszott vezető szerepet, amely két szuperhatalom alkotja a Szövetséget és az Egyesítési Háborúban közös kormányzat alatt egyesítette a belső bolygókat. A külső bolygókon, sok helyen a Vadnyugatra emlékeztető, jóval rosszabb körülmények között élnek az emberek. A sorozat bár csak egy évadot élt meg, hatalmas rajongótábora van.

ez erdekesnek tunik es csak 1 evad az egesz, lehet ramegyek


Igazabol nagy kar ezert a sorozatert, hogy elkapaltak, meg akkor is ezt mondom, hogy filmen/sorozatban ritka, hogy bejon a scifi nekem (a firefly se, de elismerem, hogy amugy eleg jo sorozat ettol fuggetlenul). De ha masert nem, mar csak Summer Glauert is erdemes megnezni. :3

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 7 2014 01:00pm
Quote (Baleee @ 7 Aug 2014 20:45)
Igazabol nagy kar ezert a sorozatert, hogy elkapaltak, meg akkor is ezt mondom, hogy filmen/sorozatban ritka, hogy bejon a scifi nekem (a firefly se, de elismerem, hogy amugy eleg jo sorozat ettol fuggetlenul). De ha masert nem, mar csak Summer Glauert is erdemes megnezni. :3


tervezem megnézni én is ezt a sorozatot, ma este le is töltöm most hogy végeztem a wire-al (wire-val?)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 7 2014 01:04pm
Quote (RRC @ 7 Aug 2014 21:00)
tervezem megnézni én is ezt a sorozatot, ma este le is töltöm most hogy végeztem a wire-al (wire-val?)


0/2
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 01:05pm
Quote (RRC @ Aug 7 2014 08:00pm)
tervezem megnézni én is ezt a sorozatot, ma este le is töltöm most hogy végeztem a wire-al (wire-val?)


wire-ral
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 7 2014 03:08pm
tuskesvani :))
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll