d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Senee Progress > Na Elkezdtem Gyurni
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 05:33am
Quote (Fej @ Aug 5 2014 11:28am)
jo dolog azert a melo

ha nem lenne, meg annyi szocialis eleted se lenne mint most, ott azert talalkozol emberekkel stb

volt egy 2 honapos munkanelkuli idoszakom es nem is az volt a legszarabb h nem volt penzem, hanem hogy ilyen 1,5 honap utan mar ertektelennek ereztem magam, csak haverokkal talalkoztam amugy meg faszveres otthon, melonal azert az jo, hogy tudom, ha nem vagyok bent, akkor nem ugy mennek a dolgok


bennem nincs meg ez a vágy, hogy értékesnek érezzem magam - tudom és már el is fogadtam, hogy egy sazrdarab vagyok
én csak a pénz miatt dolgozom
ettől függetlenül mindent próbálok jól meg legjobb tudásom szerint csinalni

az embereken meg mindenkin latszik, hogy ahogy vége a munkanak vége a jopofizasoknak azt mindenki le se szarja a masikat, tüzés haza :XD
és mindenhol ez van ilyenek az emberek és azzal jopofiznak a legtöbbet akiböl a legnagyobb hasznot remélik
éppen ezért nekem nem kell az emberi faj közelsége
mondjuk azért kurvázni kurváznék ha nyernék a lottón
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2014 05:51am
Quote (szabika @ 4 Aug 2014 22:07)
faszból van neked 65kd
donolj britya


Poe.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 5 2014 06:36am
:D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 5 2014 08:39am
Quote (Senee @ 5 Aug 2014 12:02)
lehet inkább másmien progresst csinálok
pl hearthstone legend

augusztus végén 20.átol szabira megyek egészen elsejéig és hát a pizzázás kólázás eléggé kilátásban van
hát ha már szabin leszek enyni ideig élvezni kéne basszus és nem sanyargatni magam
sanyargatom magam igy is minden reggel, hogy fel kell keljek faszom

inkább azt fogom postolni hogy 20.tol mindennap milyen dekkekkel nyomtam és hogy jutottam elöre win/loss
:XD


kettő az egyben. streameld le mint Athene :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 08:45am
Quote (Edem @ Aug 5 2014 02:39pm)
kettő az egyben. streameld le mint Athene :D


heartshtoneozás közben ugrálok norbi duci tréningjére

gattyán györgy honlapján

és akkor még a faszom is tudom verni közben
egyenes adásban
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 5 2014 09:06am
Quote (Senee @ 5 Aug 2014 15:45)
heartshtoneozás közben ugrálok norbi duci tréningjére

gattyán györgy honlapján

és akkor még a faszom is tudom verni közben
egyenes adásban


faszverésre nem hiszem h bárki is gerjedne..de ezt leszámítva lehet annyira bejönne hogy nem kéne többet dolgoznod, megélnél a streamből! soha többé nem kellene elhagynod a lakást!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 5 2014 09:07am
Quote (Edem @ 5 Aug 2014 17:06)
faszverésre nem hiszem h bárki is gerjedne..de ezt leszámítva lehet annyira bejönne hogy nem kéne többet dolgoznod, megélnél a streamből! soha többé nem kellene elhagynod a lakást!


húszéves ibmről nem lehet streamelni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 02:21pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 04:03pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll