Quote (Fej @ Aug 5 2014 11:28am)
jo dolog azert a melo
ha nem lenne, meg annyi szocialis eleted se lenne mint most, ott azert talalkozol emberekkel stb
volt egy 2 honapos munkanelkuli idoszakom es nem is az volt a legszarabb h nem volt penzem, hanem hogy ilyen 1,5 honap utan mar ertektelennek ereztem magam, csak haverokkal talalkoztam amugy meg faszveres otthon, melonal azert az jo, hogy tudom, ha nem vagyok bent, akkor nem ugy mennek a dolgok
bennem nincs meg ez a vágy, hogy értékesnek érezzem magam - tudom és már el is fogadtam, hogy egy sazrdarab vagyok
én csak a pénz miatt dolgozom
ettől függetlenül mindent próbálok jól meg legjobb tudásom szerint csinalni
az embereken meg mindenkin latszik, hogy ahogy vége a munkanak vége a jopofizasoknak azt mindenki le se szarja a masikat, tüzés haza :XD
és mindenhol ez van ilyenek az emberek és azzal jopofiznak a legtöbbet akiböl a legnagyobb hasznot remélik
éppen ezért nekem nem kell az emberi faj közelsége
mondjuk azért kurvázni kurváznék ha nyernék a lottón